Corsair uvedl vysoce výkonnou 1GB paměť Dominator GTX typu DDR3, jejíž funkčnost na frekvenci 2625 MHz byla otestována na systému založeném na čipsetu P55, a která je také schopná pracovat v módu dual-channel na ještě vyšší frekvenci. Její označení je CMGTX6, disponuje chladičem DHX+, profilem XMP, časováním 9-11-10-30, napětím 1,65 V a doživotní zárukou. Díky svému výkonu a výbavě je určena především pro uživatele, kteří rádi přetaktují. CMGTX6 je v prodeji v internetovém obchodě Corsairu za $175. Zdroj: TCM
Corsair uvedl vysoce výkonnou 1GB paměť Dominator GTX typu DDR3, jejíž funkčnost na frekvenci 2625 MHz byla otestována na systému založeném na čipsetu P55, a která je také schopná pracovat v módu dual-channel na ještě vyšší frekvenci.
Její označení je CMGTX6, disponuje chladičem DHX+, profilem XMP, časováním 9-11-10-30, napětím 1,65 V a doživotní zárukou. Díky svému výkonu a výbavě je určena především pro uživatele, kteří rádi přetaktují. CMGTX6 je v prodeji v internetovém obchodě Corsairu za $175.
Zdroj: