Galerie 2
Čtyřportová USB nabíječka od Arcticu
Aktualita Ostatní Arctic

Čtyřportová USB nabíječka od Arcticu

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost Arctic si připravila jednoduchý produkt v podobě malé, ale čtyřportové USB nabíječky/adaptéru Charger PRO 4 Rev.2. Jde o její první model podporující funkci rychlého nabíjení zařízení iPad a iPhone a samozřejmě mu nebude činit problémy dobíjet i výkonné chytré telefony. Vybavena je dvěma oranžovými porty právě pro rychlé nabíjení a dvěma normálními porty, přičemž její zástrčka je vyměnitelná a dodávají se typy pro americké, britské a evropské zásuvky. Díky tomu je možné tento produkt, k němuž dostaneme rovněž cestovní pouzdro, využít ve více než stu zemích světa. Charger PRO 4 Rev.2 má rozměry 78 x 58 x 29 mm, hmotnost 81 gramů a disponuje výstupem 5 V / 2,5 A. K dispozici je s dvouletou zárukou za cenu 25 euro bez daně, což tedy není na takové zařízení zrovna málo. Zdroj: TZ Arctic

Reklama

Společnost Arctic si připravila jednoduchý produkt v podobě malé, ale čtyřportové USB nabíječky/adaptéru Charger PRO 4 Rev.2. Jde o její první model podporující funkci rychlého nabíjení zařízení iPad a iPhone a samozřejmě mu nebude činit problémy dobíjet i výkonné chytré telefony.

Čtyřportová USB nabíječka od Arcticu

Vybavena je dvěma oranžovými porty právě pro rychlé nabíjení a dvěma normálními porty, přičemž její zástrčka je vyměnitelná a dodávají se typy pro americké, britské a evropské zásuvky. Díky tomu je možné tento produkt, k němuž dostaneme rovněž cestovní pouzdro, využít ve více než stu zemích světa.

Charger PRO 4 Rev.2 má rozměry 78 x 58 x 29 mm, hmotnost 81 gramů a disponuje výstupem 5 V / 2,5 A. K dispozici je s dvouletou zárukou za cenu 25 euro bez daně, což tedy není na takové zařízení zrovna málo.

Zdroj: TZ

Arctic


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama