Galerie 2
Dell: zisky klesly o 51%, desktopy s procesory AMD oficiálně potvrzeny
Aktualita Ostatní

Dell: zisky klesly o 51%, desktopy s procesory AMD oficiálně potvrzeny

Milan Šurkala

Milan Šurkala

3

Společnost Dell má v poslední době menší problémy. Nedávno byla nucena stáhnout přes 4 miliony vadných baterií kvůli riziku vzniku požáru, nyní bylo oznámeno, že zisky společnosti klesly o 51%. Zatímco minulý rok společnost vydělala 1,02 miliardy dolarů, za letošní fiskální rok to bylo pouze 502 milionů dolarů. Dell doufá, že jí pomohou nové sestavy s procesory AMD. Zatím byly oznámeny servery, tento měsíc se také hovořilo o noteboocích i desktopech, přesné datum ale nepadlo. Nyní se však Dell oficiálně vyjádřil, že již v září tohoto roku se objeví desktopové sestavy s procesory AMD, později se také objeví dvouprocesorové servery osazené Opterony. Notebooky oficiálně oznámeny nebyly, předpokládá se však jejich uvedení v říjnu. Zdroj: www.techreport.com, www.xbitlabs.com

Reklama

Společnost Dell má v poslední době menší problémy. Nedávno byla nucena stáhnout přes 4 miliony vadných baterií kvůli riziku vzniku požáru, nyní bylo oznámeno, že zisky společnosti klesly o 51%. Zatímco minulý rok společnost vydělala 1,02 miliardy dolarů, za letošní fiskální rok to bylo pouze 502 milionů dolarů. Dell doufá, že jí pomohou nové sestavy s procesory AMD.

Dell: zisky klesly o 51%, desktopy s procesory AMD oficiálně potvrzeny

Zatím byly oznámeny servery, tento měsíc se také hovořilo o noteboocích i desktopech, přesné datum ale nepadlo. Nyní se však Dell oficiálně vyjádřil, že již v září tohoto roku se objeví desktopové sestavy s procesory AMD, později se také objeví dvouprocesorové servery osazené Opterony. Notebooky oficiálně oznámeny nebyly, předpokládá se však jejich uvedení v říjnu.

Zdroj:

www.techreport.com

,

www.xbitlabs.com


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama