Společnost Fujitsu si připravila velmi zajímavý doplněk pro své notebooky, který je určen pro profesionály na cestách. Jedná se o projektor Bay určený pro zapojení do modulární šachty notebooku, který má být připravený k použití během několika sekund. Jeho výhoda je tedy jasná - vysoká mobilita a také odpadá nutnost s sebou nosit a zapojovat kabely. Projektor má fungovat dle tiskové zprávy na každém povrchu a jeho vestavěná tlačítka umožňují upravit jas a úhelné zkreslení. Připraven má být hned, jak se zasune do šachty určené pro DVD mechaniku či sekundární baterii v notebooku Lifebook. Konkrétně jej budeme moci použít v modelech Lifebook P771 a S761, přičemž na českém trhu bude k dispozici od příštího měsíce za cenu kolem 12000 Kč. V tiskovém oznámení však Fujitsu bohužel nezmínilo žádné bližší technické údaje, které ani jinde nejsou k nalezení. Hovoří pouze o "technologii laserového paprsku", ale rozlišení, světelný tok či maximální úhlopříčku vytvořeného obrazu se
Společnost Fujitsu si připravila velmi zajímavý doplněk pro své notebooky, který je určen pro profesionály na cestách. Jedná se o projektor Bay určený pro zapojení do modulární šachty notebooku, který má být připravený k použití během několika sekund. Jeho výhoda je tedy jasná - vysoká mobilita a také odpadá nutnost s sebou nosit a zapojovat kabely.
Projektor má fungovat dle tiskové zprávy na každém povrchu a jeho vestavěná tlačítka umožňují upravit jas a úhelné zkreslení. Připraven má být hned, jak se zasune do šachty určené pro DVD mechaniku či sekundární baterii v notebooku Lifebook.
Konkrétně jej budeme moci použít v modelech Lifebook P771 a S761, přičemž na českém trhu bude k dispozici od příštího měsíce za cenu kolem 12000 Kč. V tiskovém oznámení však Fujitsu bohužel nezmínilo žádné bližší technické údaje, které ani jinde nejsou k nalezení. Hovoří pouze o "technologii laserového paprsku", ale rozlišení, světelný tok či maximální úhlopříčku vytvořeného obrazu se zatím nedozvíme.
Zdroj: TZ