Galerie 2
Intel reaguje na Magny-Cours novými osmijádrovými Xeony
Aktualita Procesory Intel Intel

Intel reaguje na Magny-Cours novými osmijádrovými Xeony

Jan Vítek

Jan Vítek

2

Společnost Intel reaguje na příchod nových procesorů AMD Opteron "Magny-Cours" s až dvanácti jádry vypuštěním procesorů Xeon 6500 a 7500, které nabízí 4, 6 nebo 8 jader schopných najednou zpracovávat až 16 procesových vláken. Jejich maximální hodnota L3 cache je 24 MB, k dispozici jsou také až 4 QPI linky a hodnoty TDP se pohybují mezi 95 a 130 W. Dle Intelu budou jeho nové procesory v počítačích od firem Bull, Cisco, Cray, Dell, Hitachi, HP, IBM, Inspur, NEC, Oracle, SGI, Supermicro a Quanta. Podrobnosti včetně cen ukazuje tabulka. Zdroj: TZ Intel

Reklama

Společnost Intel reaguje na příchod nových procesorů AMD Opteron "Magny-Cours" s až dvanácti jádry vypuštěním procesorů Xeon 6500 a 7500, které nabízí 4, 6 nebo 8 jader schopných najednou zpracovávat až 16 procesových vláken. Jejich maximální hodnota L3 cache je 24 MB, k dispozici jsou také až 4 QPI linky a hodnoty TDP se pohybují mezi 95 a 130 W.

Intel reaguje na Magny-Cours novými osmijádrovými Xeony

Dle Intelu budou jeho nové procesory v počítačích od firem Bull, Cisco, Cray, Dell, Hitachi, HP, IBM, Inspur, NEC, Oracle, SGI, Supermicro a Quanta. Podrobnosti včetně cen ukazuje tabulka.

Zdroj: TZ

Intel


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama