Zpět na článek

Diskuze: JOYCE ČR přináší nový WiFi router/klient WELL WRC3500

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

xbarny
xbarny
Level Level
6. 12. 2007 17:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

cau lidicky, v sitich se vyznam pramalo, kamarad mi nabyzi (asus wl 500g deluxe) za 1500, jaky je v techto modelech rozdil, mohl by me nekdo popsat rucne strucne abych rozvedl wifinet do dvou baraku,v jednom na dva poce a v druhem na jeden, ted to mam pres jiz zminovanou asus wl500g deluxe, diky

Marenek
Marenek
Level Level
6. 12. 2007 19:43

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@xbarny 500g některé věci neumí, ale má 2x USB, se kterýma umí ftp, webcam a printserver.

tato hračička mi popisem i cenou až podezřele připomíná zcomax http://www.zcomax.cz/Wa2204atx.aspx

pokud ti to s asusem funguje, neměnil bych to.

xbarny
xbarny
Level Level
6. 12. 2007 21:24

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Marenek funguje ale neni muj, a rikam si jestli mi to stoji za to mit tak drahou krabicku na internet, kdyz bych mohl mit za polovic skoro to sami, jen bez nejakych kravovinek ktery jsem stejne nepouzil a nepouziju. ja bych ji mel odkoupit a rozhoduju se, nejhorsi je to ze tomu moc nerozumim.

Miko
Miko
Level Level
6. 12. 2007 22:06

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Marenek mno, sám mám WL500-gx a můžu říci jedno... jsem s ním roky spokojen. Začal jsem na originálním firmware, prošel přes Olega a skončil na Open-WRT. Je to pěkná a spolehlivá hračka :)

Marenek
Marenek
Level Level
6. 12. 2007 23:47

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Marenek kdybych měl volit mezi 500g a touto novinkou, sáhnu po 500g. s tím neuděláš chybu. na druhou stranu za 1500,- se dá pořídit i něco novějšího - ale kdoví jak funkčního. zkus ukecat 500g na litr ;-)
na třetí stranu ten zomax pořízený na jaře za 1100,- má celkem dobrý reference a dělá taky co má. na čtvrtou stranu když tomu moc nehovíš, nech si ten asus a když to funguje tak na to vážně nehrab.

xbarny
xbarny
Level Level
7. 12. 2007 18:27

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Marenek jo prave o to mi jde, za 1500,- ja myslim ze je to celkem stary typ, treba bych sehnal za par stovek novejsi typ. jak je to s rychlostma, je stale stejny, nebo se zrychluji standardy.

Reklama
Reklama