Nový multifunkční bizhub C20 je určen pro použití menšími týmy či samostatnými odděleními ve větších společnostech, ohlašuje sama společnost. Stroj nabídne standardně tisk, kopírování, skenování a faxování. Tisk a kopírování zvládne bizhub C20 rychlostí 24 stran za minutu, a to v barvě i černobíle. Stejně rychle umí novinka také skenovat. Novinka je standardně vybavena tiskovým protokolem PCL6 spolu s PostScriptem, volitelně je v nabídce i Windows XPS. Mezi volitelné součásti bizhubu C20 patří pevný disk, který uchovává zaslaná tisková data. Používány jsou polymerované tonery Simitri HD, které potřebují nižší teplotu pro zapékání. Zdroj: Konica Minolta
Nový multifunkční bizhub C20 je určen pro použití menšími týmy či samostatnými odděleními ve větších společnostech, ohlašuje sama společnost. Stroj nabídne standardně tisk, kopírování, skenování a faxování. Tisk a kopírování zvládne bizhub C20 rychlostí 24 stran za minutu, a to v barvě i černobíle. Stejně rychle umí novinka také skenovat.
	Novinka je standardně vybavena tiskovým protokolem PCL6 spolu s PostScriptem, volitelně je v nabídce i Windows XPS. Mezi volitelné součásti bizhubu C20 patří pevný disk, který uchovává zaslaná tisková data. Používány jsou polymerované tonery Simitri HD, které potřebují nižší teplotu pro zapékání.
Zdroj: