Galerie 2
Leadtek uvádí plug-in pro karty NVIDIA a Adobe Creative Suite 4
i Zdroj: Svět hardware
Aktualita Grafiky a hry GeForce Leadtek

Leadtek uvádí plug-in pro karty NVIDIA a Adobe Creative Suite 4

Jan Vítek

Jan Vítek

Leadtek odhalil nový plug-in určený pro urychlení výpočtů v Adobe Creative Suite 4 pomocí grafických karet NVIDIA. Plug-in Elemental Accelerator 2.0 je již okamžitě k dispizici, ovšem omezuje se dle informací Leadteku pouze na řadu NVIDIA Quadro, i když využívá CUDA, kterou zvládnou i normální karty. Adobe Creative Suite 4 bude mocí díky výpočetní síle moderních GPU ulehčit procesoru a přitom zrychlit enkódování do formátu H.264, což má přinést až 11x rychlejší operace. Podporuje také tvoření animací ve Flashi a navíc se představila i verze 1.2 tohoto plug-inu, jež je ovšem určena pro Mac OS X a karty Quadro FX 4800. Sílu GPU mohou tedy využít všechny aplikace balíku Creative Suite 4, tedy Adobe Premiere Pro, After Effects, Flash a Photoshop. Zdroj: TZ Leadtek

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Leadtek odhalil nový plug-in určený pro urychlení výpočtů v Adobe Creative Suite 4 pomocí grafických karet NVIDIA. Plug-in Elemental Accelerator 2.0 je již okamžitě k dispizici, ovšem omezuje se dle informací Leadteku pouze na řadu NVIDIA Quadro, i když využívá CUDA, kterou zvládnou i normální karty.

Leadtek uvádí plug-in pro karty NVIDIA a Adobe Creative Suite 4

Adobe Creative Suite 4 bude mocí díky výpočetní síle moderních GPU ulehčit procesoru a přitom zrychlit enkódování do formátu H.264, což má přinést až 11x rychlejší operace. Podporuje také tvoření animací ve Flashi a navíc se představila i verze 1.2 tohoto plug-inu, jež je ovšem určena pro Mac OS X a karty Quadro FX 4800.

Sílu GPU mohou tedy využít všechny aplikace balíku Creative Suite 4, tedy Adobe Premiere Pro, After Effects, Flash a Photoshop.

Zdroj: TZ

Leadtek


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama