Na Internet se dostaly fotografie připravovaného chytrého telefonu od firmy Motorola, která pro něj našla kódové označení Maserati. V obchodech se ale bude prezentovat jako Droid 4, ovšem na to si chvíli ještě počkáme, neboť na fotografii je zatím pouze vzorek. Motorola Droid 4 vychází z telefonů řady RAZR, vybaven je 4" dotykovou obrazovkou, jejíž typ je neznámý, ale doufáme v Super AMOLED Advanced, dále podporu 4G LTE, a velkou 5řádkovou hardwarovou klávesnicí, která vypadá velmi dobře. Pak nebude chybět USB a HDMI, zadní kamera pro natáčení v rozlišení až 1080p, přední kamera a baterie, kterou bohužel nepůjde snadno vyměnit. Telefon je založen na Androidu 2.3.5, ovšem do prodejní verze by se mohl dostat už Ice Cream Sandwich. Zdroj: TCM
Na Internet se dostaly fotografie připravovaného chytrého telefonu od firmy Motorola, která pro něj našla kódové označení Maserati. V obchodech se ale bude prezentovat jako Droid 4, ovšem na to si chvíli ještě počkáme, neboť na fotografii je zatím pouze vzorek.
	Motorola Droid 4 vychází z telefonů řady RAZR, vybaven je 4" dotykovou obrazovkou, jejíž typ je neznámý, ale doufáme v Super AMOLED Advanced, dále podporu 4G LTE, a velkou 5řádkovou hardwarovou klávesnicí, která vypadá velmi dobře.
Pak nebude chybět USB a HDMI, zadní kamera pro natáčení v rozlišení až 1080p, přední kamera a baterie, kterou bohužel nepůjde snadno vyměnit. Telefon je založen na Androidu 2.3.5, ovšem do prodejní verze by se mohl dostat už Ice Cream Sandwich.
Zdroj: