Galerie 2
Mozilla Firefox 3 Beta 4 vydána
i Zdroj: Svět hardware
Aktualita Ostatní Software Webové prohlížeče Mozilla

Mozilla Firefox 3 Beta 4 vydána

Milan Šurkala

Milan Šurkala

1

Mozilla vydala další betaverzi internetového prohlížeče Firefox 3. Ačkoli uživatelé si žádají plnou dokončenou verzi, Mozilla hodlá vydat ještě pátou betaverzi než se dočkáme verze konečné. Hodlá prohlížeč co nejlépe odladit po stránce bezpečnosti, rychlosti i uživatelského komfortu. Uživatelé si pochvalují zejména vyšší rychlost, lepší uživatelské rozhraní a lepší hospodaření s pamětí, které je tradiční bolístkou Firefoxu. Dle vlastního pozorování mohu říct, že prohlížeč je opravdu rychlejší, pět spuštěných stránek zabralo na Firefoxu 2.0.0.12 celkem 93-96 MB v paměti, kdežto u verze 3.0 beta 4 pouze 67-69 MB. Uživatelské rozhraní je lehce modernější, roletová nabídka oblíbených položek při psaní www adresy mi však přijde spíše obtěžující. Vylepšen byl také download manager, který podporuje pozastavení a znovuspuštění stahování včetně možností přejít na stránku, ze které je stahováno nebo na složku, do které je stahováno. Firefox 3.0 beta 4 má přibližn

Co je RTX AI

Co je RTX AI

Web Světhardware.cz přináší velký přehled o NVIDIA RTX AI ve vašem počítači a popisuje spolehlivou a bezpečnou cestu, jak si na svém počítači vytvořit lokální umělou inteligenci.

Reklama

Mozilla vydala další betaverzi internetového prohlížeče Firefox 3. Ačkoli uživatelé si žádají plnou dokončenou verzi, Mozilla hodlá vydat ještě pátou betaverzi než se dočkáme verze konečné. Hodlá prohlížeč co nejlépe odladit po stránce bezpečnosti, rychlosti i uživatelského komfortu.

Mozilla Firefox 3 Beta 4 vydána

Uživatelé si pochvalují zejména vyšší rychlost, lepší uživatelské rozhraní a lepší hospodaření s pamětí, které je tradiční bolístkou Firefoxu. Dle vlastního pozorování mohu říct, že prohlížeč je opravdu rychlejší, pět spuštěných stránek zabralo na Firefoxu 2.0.0.12 celkem 93-96 MB v paměti, kdežto u verze 3.0 beta 4 pouze 67-69 MB.

Uživatelské rozhraní je lehce modernější, roletová nabídka oblíbených položek při psaní www adresy mi však přijde spíše obtěžující. Vylepšen byl také download manager, který podporuje pozastavení a znovuspuštění stahování včetně možností přejít na stránku, ze které je stahováno nebo na složku, do které je stahováno. Firefox 3.0 beta 4 má přibližně 6,8 MB, tuto verzi si můžete stáhnout z adresy www.mozilla.com, k dispozici je i v české verzi.

Zdroj:

www.pcpro.co.uk


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama