MSI & ATI: dohady a zase jen další dohady
Aktualita Ostatní Různé

MSI & ATI: dohady a zase jen další dohady

Štěpán Mrázek

Štěpán Mrázek

1

Podle údajů z minulého týdne by společnost MSI měla začít po novém roce vyrábět a prodávat grafické karty postavené na čipech ATI Radeon. Musís poznamenat, že se jedná pouze o zvěsti – oficiální odpověď z Holandska zní “...v této chvíli o ničem nevíme”. V pátek se na serveru The Inquirer objevila informace, že z dohody mezi MSI a ATI na poslední chvíli sešlo. Pokud bych to měl nějak sumarizovat, tak druhá zvěst vyvrací tu první a vůbec bych se nedivil, kdyby se za pár dní objevila třetí zvět která vyvrátí tu první :-).

Reklama

Podle údajů z minulého týdne by společnost MSI měla začít po novém roce vyrábět a prodávat grafické karty postavené na čipech ATI Radeon. Musís poznamenat, že se jedná pouze o zvěsti – oficiální odpověď z Holandska zní “...v této chvíli o ničem nevíme”. V pátek se na serveru The Inquirer objevila informace, že z dohody mezi MSI a ATI na poslední chvíli sešlo.

Pokud bych to měl nějak sumarizovat, tak druhá zvěst vyvrací tu první a vůbec bych se nedivil, kdyby se za pár dní objevila třetí zvět která vyvrátí tu první :-).


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama