Společnost NEC si připravila nové 24" LCD patřící do MultiSync EA Series, a to konkrétně model EA243WM. Ten je založen na panelu typu TN, takže můžeme očekávat relativně nízkou cenu, ale na druhou stranu slabé pozorovací úhly, dále má podsvícení pomocí LED a řadu portů: HDMI, DisplayPort, DVI-D a D-Sub. Funkce ControlSync je specialitou této série, která dovolí ovládat až šest stejných monitorů zapojených do jednoho systému pomocí jednoho tzv. master monitoru. A krom toho je tu také Customize Setting pro nastavení a v případě potřeby zpětné vyvolání uložených konfigurací stiskem jednoho tlačítka. Monitor přijde s tříletou zárukou ještě tento měsíc za cenu 399 USD. NEC MultiSync EA243WM: 24", 16:10 TN panel s LED podsvícením rozlišení 1920 x 1200 dynamický kontrast 25,000:1 (1000:1 typický) jas 250 cd/m2 dotyková On Screen Display (OSD) tlačítka Nastavitelná poloha (až o 130 mm do výšky), natáčení, pivot DisplayPort, HDMI, DVI-D a D-Sub 4portový USB 2.0 hub 2x 1W reproduktor
Společnost NEC si připravila nové 24" LCD patřící do MultiSync EA Series, a to konkrétně model EA243WM. Ten je založen na panelu typu TN, takže můžeme očekávat relativně nízkou cenu, ale na druhou stranu slabé pozorovací úhly, dále má podsvícení pomocí LED a řadu portů: HDMI, DisplayPort, DVI-D a D-Sub.
Funkce ControlSync je specialitou této série, která dovolí ovládat až šest stejných monitorů zapojených do jednoho systému pomocí jednoho tzv. master monitoru. A krom toho je tu také Customize Setting pro nastavení a v případě potřeby zpětné vyvolání uložených konfigurací stiskem jednoho tlačítka.
Monitor přijde s tříletou zárukou ještě tento měsíc za cenu 399 USD.
NEC MultiSync EA243WM:
- 24", 16:10 TN panel s LED podsvícením
- rozlišení 1920 x 1200
- dynamický kontrast 25,000:1 (1000:1 typický)
- jas 250 cd/m2
- dotyková On Screen Display (OSD) tlačítka
- Nastavitelná poloha (až o 130 mm do výšky), natáčení, pivot
- DisplayPort, HDMI, DVI-D a D-Sub
- 4portový USB 2.0 hub
- 2x 1W reproduktory
- Správa kabeláže
- Smart sensing technology (automatické nastavení jasu, detekce přítomnosti uživatele)
- ECO mód
- ENERGY STAR 5.1 a TCO 5.2
- EPEAT Gold
Zdroj: