Společnost OCZ odhalila nové paměťové moduly, které kopírují moderní trendy chlazení pamětí pomocí heatpipe a pasivních chladičů. Podobné samostatné chladiče nabízí například firma Thermalright, avšak zde dostanete výkonné chlazení již v ceně pamětí. Dle výrobce se čipy chladí pomocí "strategicky rozmístěných hliníkových žeber", díky nimž je možné tyto 1GB moduly (dodávané v 2GB kitech) provozovat na frekvenci PC2-8500 (1066MHz) a časování CL 5-5-5. Cenu ani dostupnost jsme se zatím nedozvědeli. Zdroj: TG Daily
Společnost OCZ odhalila nové paměťové moduly, které kopírují moderní trendy chlazení pamětí pomocí heatpipe a pasivních chladičů. Podobné samostatné chladiče nabízí například firma Thermalright, avšak zde dostanete výkonné chlazení již v ceně pamětí.
	Dle výrobce se čipy chladí pomocí "strategicky rozmístěných hliníkových žeber", díky nimž je možné tyto 1GB moduly (dodávané v 2GB kitech) provozovat na frekvenci PC2-8500 (1066MHz) a časování CL 5-5-5. Cenu ani dostupnost jsme se zatím nedozvědeli.
Zdroj: