Galerie 3
OCZ předvedlo svůj nový chladič HydroJet a polohovací zařízení Actuator
i Zdroj: Svět hardware
Aktualita Ostatní Periférie OCZ

OCZ předvedlo svůj nový chladič HydroJet a polohovací zařízení Actuator

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost OCZ již poměrně dlouhou dobu mluví o svém novém chladiči HydroJet a také polohovacím zařízení Neural Impulse Actuator, které označuje za "Brain-Mouse". Nyní tyto své novinky alespoň předvedlo na Games convention v německém Lipsku. HydroJet spojuje výhody vodního chlazení s unikátním využitím výborné tepelné vodivosti uhlíkových nanotrubiček. Zařízení bylo předvedeno, že dokáže efektivně chladit až 400W zdroj tepla a při tom prý ani není tolik hlučné. NIA, tedy Neural Impulse Actuator, zase využívá nervové signály a interpretuje je tak, aby byly využitelné pro ovládání PC. Těšit se mohou hráči počítačových her i lidé, kteří si dokáží takový způsob ovládání představit pro pracovní účely. Avšak stále nevíme, na kdy se můžeme těšit. Zdroj: OCZ Technology

Co je RTX AI

Co je RTX AI

Web Světhardware.cz přináší velký přehled o NVIDIA RTX AI ve vašem počítači a popisuje spolehlivou a bezpečnou cestu, jak si na svém počítači vytvořit lokální umělou inteligenci.

Reklama

Společnost OCZ již poměrně dlouhou dobu mluví o svém novém chladiči HydroJet a také polohovacím zařízení Neural Impulse Actuator, které označuje za "Brain-Mouse". Nyní tyto své novinky alespoň předvedlo na Games convention v německém Lipsku.

OCZ předvedlo svůj nový chladič HydroJet a polohovací zařízení Actuator

HydroJet spojuje výhody vodního chlazení s unikátním využitím výborné tepelné vodivosti uhlíkových nanotrubiček. Zařízení bylo předvedeno, že dokáže efektivně chladit až 400W zdroj tepla a při tom prý ani není tolik hlučné. NIA, tedy Neural Impulse Actuator, zase využívá nervové signály a interpretuje je tak, aby byly využitelné pro ovládání PC. Těšit se mohou hráči počítačových her i lidé, kteří si dokáží takový způsob ovládání představit pro pracovní účely. Avšak stále nevíme, na kdy se můžeme těšit.

OCZ předvedlo svůj nový chladič HydroJet a polohovací zařízení Actuator

Zdroj:

OCZ Technology


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama