Radeon X800 XT s pracovní frekvencí jen 500 MHz!
Aktualita Ostatní Různé

Radeon X800 XT s pracovní frekvencí jen 500 MHz!

Erik Němec

1

Nový grafický čip od společnosti ATI bude pravděpodobně uveden později než se čekalo. Původně měl být představen mezi 15. a 20. květnem, ale místo toho jej uvidíme až v druhé polovině června. O tom, že bude obsahovat 16 pipeline již asi víte ze Zdeňkova článku. Podle aktuálních informací ze serveru The Inquirer bude jádro této karty taktováno na 500 MHz(původně se psalo o 600 MHz) a na stejné pracovní frekvenci budou „tikat“ i paměti GDDR3. Koncem roku 2004 či začátkem roku 2005 by se měl objevit čip R500 s podporou Pixel Shaderů 3.0.

Reklama

Nový grafický čip od společnosti ATI bude pravděpodobně uveden později než se čekalo. Původně měl být představen mezi 15. a 20. květnem, ale místo toho jej uvidíme až v druhé polovině června. O tom, že bude obsahovat 16 pipeline již asi víte ze

Zdeňkova článku

. Podle aktuálních informací ze serveru The Inquirer bude jádro této karty taktováno na 500 MHz(původně se psalo o 600 MHz) a na stejné pracovní frekvenci budou „tikat“ i paměti GDDR3. Koncem roku 2004 či začátkem roku 2005 by se měl objevit čip R500 s podporou Pixel Shaderů 3.0.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama