Galerie 2
Samsung a dvojice monitorů SyncMaster s technologií Enhanced MPAII
Aktualita Monitory Samsung

Samsung a dvojice monitorů SyncMaster s technologií Enhanced MPAII

Marek Štelčík

Samsung Electronics, známý světový výrobce elektroniky, představuje dva nové monitory, které využívají novou technologii projasňující obraz a řešící otázku výskytu „duchů.“ Vhodné by tak měly být kromě videa i pro hry. Společnost tak chce vytlačit z B2B trhů doposud převládající CRT monitory (například LCD monitory nebylo možné používat v letištní bezpečnosti). Nová technologie je založena na již existující Motion Picture Accelerator (MPA) a zkracuje dobu odezvy pohyblivého obrazu (Motion Picture Response TIme) z 27 ms na 9 ms. Představené LCD monitory nesou modelové označení SyncMaster 2233HZ a SyncMaster 2243HZ. Oba monitory podporují rozlišení 1680 x 1050 pixelů a dynamický kontrastní poměr 30000:1. Zaujmout chtějí i svým designem. Shodná je i úhlopříčka 22“, jas 300 cd/m2 a doba odezvy 5 ms. Mezi vstupy nalezneme D-Sub a DVD-D, monitor poslouží taktéž jako USB hub. Model SyncMaster 2243HZ nabídne o dva USB porty více. Zdroj: TZ Samsung

Reklama

Samsung Electronics, známý světový výrobce elektroniky, představuje dva nové monitory, které využívají novou technologii projasňující obraz a řešící otázku výskytu „duchů.“ Vhodné by tak měly být kromě videa i pro hry. Společnost tak chce vytlačit z B2B trhů doposud převládající CRT monitory (například LCD monitory nebylo možné používat v letištní bezpečnosti).

Samsung a dvojice monitorů SyncMaster s technologií Enhanced MPAII

Nová technologie je založena na již existující Motion Picture Accelerator (MPA) a zkracuje dobu odezvy pohyblivého obrazu (Motion Picture Response TIme) z 27 ms na 9 ms. Představené LCD monitory nesou modelové označení SyncMaster 2233HZ a SyncMaster 2243HZ. Oba monitory podporují rozlišení 1680 x 1050 pixelů a dynamický kontrastní poměr 30000:1. Zaujmout chtějí i svým designem. Shodná je i úhlopříčka 22“, jas 300 cd/m2 a doba odezvy 5 ms. Mezi vstupy nalezneme D-Sub a DVD-D, monitor poslouží taktéž jako USB hub. Model SyncMaster 2243HZ nabídne o dva USB porty více.

Zdroj: TZ

Samsung


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama