Galerie 3
Sharkoon uvedl na trh herní myš FireGlider Black
Aktualita Ostatní Periférie Myši Sharkoon

Sharkoon uvedl na trh herní myš FireGlider Black

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost Sharkoon si připravila černou edici svých herních myší FireGlider, které byly představeny již v předchozím roce s "plamenným" designem. Nové verze jsou tedy celé černé a nabízí změkčený povrch. Dále to nevypadá, že by se něčím dalším od původních FireGlider lišily, takže se asi dočkáme 1,8metrového USB kabelu, laserového senzoru s rozlišením až 3600 DPI, sedmi tlačítek, z nichž je šest programovatelných, systému pro úpravu hmotnosti (až plus 19,5 gramů) a palubní paměti pro uložení maker. Společně s myší dostaneme za 25 euro také náhradní teflony a váček pro přenášení. Cena je tedy o 5 euro vyšší než u původního modelu. Zdroj: TCM

Reklama

Společnost Sharkoon si připravila černou edici svých herních myší FireGlider, které byly představeny již v předchozím roce s "plamenným" designem. Nové verze jsou tedy celé černé a nabízí změkčený povrch.

Sharkoon uvedl na trh herní myš FireGlider Black

Dále to nevypadá, že by se něčím dalším od původních FireGlider lišily, takže se asi dočkáme 1,8metrového USB kabelu, laserového senzoru s rozlišením až 3600 DPI, sedmi tlačítek, z nichž je šest programovatelných, systému pro úpravu hmotnosti (až plus 19,5 gramů) a palubní paměti pro uložení maker.

Sharkoon uvedl na trh herní myš FireGlider Black

Společně s myší dostaneme za 25 euro také náhradní teflony a váček pro přenášení. Cena je tedy o 5 euro vyšší než u původního modelu.

Zdroj:

TCM


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama