Galerie 2
SRC oznamuje podporu pro AMD Torrenzu
i Zdroj: Svět hardware
Aktualita Procesory AMD

SRC oznamuje podporu pro AMD Torrenzu

Bohumil Federmann

6

Vedení rekonfigurací systémů a zpracování dat u společnosti SRC Computers v Coloradu oficiálně oznámilo, že bylo zahájeno testování AMD Torrenzy s HP ProLiant DL385 servery. Příklad AMD Torrenzy Podle prezidenta CEO SRC Jona Huppenthala vysoká šířka pásma vzájemného spojení a vyšší programovací jazyk programovacího prostředí pro AMD platformu dovoluje vyvinout aplikace pro SRC systémy tak, že bude zachována kompatibilita programového vybavení bez ohledu na typ mikroprocesoru. AMD Opteron se svým HyperTransportem se otevřel přímému spojení již před pěti lety. Tím vznikla možnost navýšení základního výkonu procesoru až na stonásobek vlastního výkonu pomocí jednoúčelového koprocesoru a je tedy pravděpodobné, že se konečně dočkáme využití této možnosti, jak ji do života dnes uvádí společnost SRC Computers. Na nasazení Torrenzy již netrpělivě čekají dle viceprezidenta serverů a pracovních stanic AMD Randyho Allena peněžní služby, naftařské a plynařské výzkumné ústavy, ústavy zkoumající životní prostřed

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Vedení rekonfigurací systémů a zpracování dat u společnosti SRC Computers v Coloradu oficiálně oznámilo, že bylo zahájeno testování AMD Torrenzy s HP ProLiant DL385 servery.

SRC oznamuje podporu pro AMD Torrenzu


Příklad AMD Torrenzy

Podle prezidenta CEO SRC Jona Huppenthala vysoká šířka pásma vzájemného spojení a vyšší programovací jazyk programovacího prostředí pro AMD platformu dovoluje vyvinout aplikace pro SRC systémy tak, že bude zachována kompatibilita programového vybavení bez ohledu na typ mikroprocesoru. AMD Opteron se svým HyperTransportem se otevřel přímému spojení již před pěti lety. Tím vznikla možnost navýšení základního výkonu procesoru až na stonásobek vlastního výkonu pomocí jednoúčelového koprocesoru a je tedy pravděpodobné, že se konečně dočkáme využití této možnosti, jak ji do života dnes uvádí společnost SRC Computers. Na nasazení Torrenzy již netrpělivě čekají dle viceprezidenta serverů a pracovních stanic AMD Randyho Allena peněžní služby, naftařské a plynařské výzkumné ústavy, ústavy zkoumající životní prostředí a mnozí další.

Zdroj:

BusinessWire

,

AMD


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama