Galerie 2
Tomorrow Systems se stal distributorem X-MI reproduktorů
Aktualita Ostatní Audio Repro Tomorrow Systems

Tomorrow Systems se stal distributorem X-MI reproduktorů

Jan Vítek

Jan Vítek

1

Společnost Tomorrow Systems oznámila, že se stala distributorem firmy X-MI. Jedná se o výrobce kompaktních reproduktorů s technologií Vacuum Bass. Těch se tak již dočkáme na českém a slovenském trhu. Jedná se o malé reproduktory vhodné pro mobilní zařízení, jež mají vylepšené podání basů a integrované dobíjecí Li-ion baterie. Můžeme si zvolit třeba reproduktory X-mini, které lze roztáhnout jako harmoniku a zase složit pro účely přenášení. Tyto modely dokážou hrát na baterie až 8 hodin, takže se hodí jako doplněk k MP3 přehrávačům, telefonů, atp. Technické specifikace hovoří o hmotnosti 52 g, rozměrech 52 x 52 x 64,5 a co se týče zvukových kvalit, výstupní výkon je 2,4 W, frekvenční odezva 100 Hz - 20 kHz, odstup signálu od šumu 89 dB a zkreslení pod 0,5 procenta. Zajímavé je, že specifikace na stránkách výrobce hovoří o výdrži 4 - 6 hodin. Maxima 8 hodin má dosáhnout až další verze: Nástupce - X-mini Max, což jsou ještě výkonnější reproduktory (cca 3,5 W) tentokrát ve

Reklama

Společnost Tomorrow Systems oznámila, že se stala distributorem firmy X-MI. Jedná se o výrobce kompaktních reproduktorů s technologií Vacuum Bass. Těch se tak již dočkáme na českém a slovenském trhu.

Tomorrow Systems se stal distributorem X-MI reproduktorů

Jedná se o malé reproduktory vhodné pro mobilní zařízení, jež mají vylepšené podání basů a integrované dobíjecí Li-ion baterie. Můžeme si zvolit třeba reproduktory X-mini, které lze roztáhnout jako harmoniku a zase složit pro účely přenášení. Tyto modely dokážou hrát na baterie až 8 hodin, takže se hodí jako doplněk k MP3 přehrávačům, telefonů, atp.

Technické specifikace hovoří o hmotnosti 52 g, rozměrech 52 x 52 x 64,5 a co se týče zvukových kvalit, výstupní výkon je 2,4 W, frekvenční odezva 100 Hz - 20 kHz, odstup signálu od šumu 89 dB a zkreslení pod 0,5 procenta. Zajímavé je, že specifikace na

stránkách výrobce

hovoří o výdrži 4 - 6 hodin. Maxima 8 hodin má dosáhnout až další verze:

Nástupce - X-mini Max, což jsou ještě výkonnější reproduktory (cca 3,5 W) tentokrát ve stereu a s delší výdrží na baterie. Reproduktory můžeme spojit pomocí dodáváného kabelu a nebo naopak použít jako dva nezávislé mono. Cena byla pro X-mini stanovena na 499 Kč s DPH a X-mini Max přijdou na 999 Kč s DPH.

Zdroj: TZ

Tomorrow Systems


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama