Velocity 100 - Mladší bratr Voodoo3
Článek 3Dfx

Velocity 100 - Mladší bratr Voodoo3

víťusx_old

víťusx_old

Stejný čip, jiná paměť.

Reklama

Abacus Computer

uvádí na trh novinku firmy 3dfx - grafickou kartu Velocity100. Pokud se vám zdá název Velocity povědomí, pak vězte, že společnost 3Dfx pohltila dříve známou firmu STB, která pro své grafické karty (často osazené grafickými čipy od 3Dfx), název Velocity používala

Velocity 100 je dalším přírůstkem do řady grafických karet pro kancelářské aplikace a nástupce populárních Velocity 128 a 4400. Technické parametry jsou následující:

  • AGP 2x sběrnice
  • 8MB SGRAM
  • Ramdac 300MHz
  • čip Voodoo3 2000

Díky použitému čipu jde nejenom o velmi výkonnou kartu pro běžné aplikace, ale s koncovou cenou 1790 Kč představuje karta Velocity 100 ideální řešení pro hráče s 15" monitory. Vždyť 3D výkon pod Glide Open GL je zcela stejný jako u většího, a dražšího, bratříčka Voodoo3 2000. Rozdíl je pouze v kapacitě paměti.

Tisková zpráva Abacus Computers


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama