Galerie 3
Verbatim uvádí hardwarově zabezpečené USB disky, SSD i externí HDD
i Zdroj: Svět hardware
Aktualita Storage a RAM Flash disky Verbatim

Verbatim uvádí hardwarově zabezpečené USB disky, SSD i externí HDD

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost Verbatim si na nás připravila novou řadu USB disků, SSD a externí pevné disky, které se mohou pochlubit hardwarovým šifrováním dat, takže se budou hodit především pro ukládání citivých dat. Kromě toho tato firma také uvedla softwarově šifrované DVD disky a vše představila na Infosecurity Show v Londýně. Jednak tedy jde o Executive Secure USB Drive s 256bitovým AES šifrováním a integrovanou ochranou heslem. Mezi bezpečnostní funkce zde patří kromě hesla také algoritmy pro hashování hesla a funkce, která po několika neúspěšných pokusech o přístup data z disku vymaže. Dále to jsou ExpressCard SSD Secure pro notebooky s kapacitou 16 a 32 GB, díky nimž si můžeme snadno rozšířit jejich úložnou kapacitu a nemusíme se bát o krádež dat. Obdobou jsou pevné disky využívající 2,5" mobilní verze a 128bitové šifrování. A nakonec to jsou SecureSaveDVD s 256bitovým softwarovým šifrováním, která jinak fungují jako normální DVD. Všechny tyto produkty se mají na trh dostat ke konci

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Společnost Verbatim si na nás připravila novou řadu USB disků, SSD a externí pevné disky, které se mohou pochlubit hardwarovým šifrováním dat, takže se budou hodit především pro ukládání citivých dat. Kromě toho tato firma také uvedla softwarově šifrované DVD disky a vše představila na Infosecurity Show v Londýně.

Verbatim uvádí hardwarově zabezpečené USB disky, SSD i externí HDD

Jednak tedy jde o Executive Secure USB Drive s 256bitovým AES šifrováním a integrovanou ochranou heslem. Mezi bezpečnostní funkce zde patří kromě hesla také algoritmy pro hashování hesla a funkce, která po několika neúspěšných pokusech o přístup data z disku vymaže.

Verbatim uvádí hardwarově zabezpečené USB disky, SSD i externí HDD

Dále to jsou ExpressCard SSD Secure pro notebooky s kapacitou 16 a 32 GB, díky nimž si můžeme snadno rozšířit jejich úložnou kapacitu a nemusíme se bát o krádež dat. Obdobou jsou pevné disky využívající 2,5" mobilní verze a 128bitové šifrování.

A nakonec to jsou SecureSaveDVD s 256bitovým softwarovým šifrováním, která jinak fungují jako normální DVD. Všechny tyto produkty se mají na trh dostat ke konci prvního pololetí.

Zdroj: TZ

Verbatim


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama