Galerie 2
Windows XP SP3 posunuty až na rok 2008
Aktualita Ostatní Software OS Windows Microsoft

Windows XP SP3 posunuty až na rok 2008

Jan Vítek

Jan Vítek

3

Na své Windows Service Pack Road Map zveřejnil Microsoft fakt, že třetí Service Pack pro Windows XP nevyjde ani v půlce příštího roku, kam se jeho vydání přesunulo po původním termínu v půlce tohoto roku, ale rovnou vprostřed roku 2008. SP3 je tedy momentálně plánován s téměř čtyřletým odstupem od SP2. Microsoft k tomu nepodal žádné oficiální vyjádření, avšak známou firemní strategií samozřejmě je zaměřit se primárně na Windows Vista OS. A selským rozumem vzato, Microsoft si přeci nebude pod Vistami, které se mají u výrobců PC objevit už za 5 dní, řezat větev vydáním nového SP pro stávající systém. Zdroj: DailyTech

Reklama

Na své

Windows Service Pack Road Map

zveřejnil Microsoft fakt, že třetí Service Pack pro Windows XP nevyjde ani v půlce příštího roku, kam se jeho vydání přesunulo po původním termínu v půlce tohoto roku, ale rovnou vprostřed roku 2008.

Windows XP SP3 posunuty až na rok 2008

SP3 je tedy momentálně plánován s téměř čtyřletým odstupem od SP2. Microsoft k tomu nepodal žádné oficiální vyjádření, avšak známou firemní strategií samozřejmě je zaměřit se primárně na Windows Vista OS. A selským rozumem vzato, Microsoft si přeci nebude pod Vistami, které se mají u výrobců PC objevit už za 5 dní, řezat větev vydáním nového SP pro stávající systém.

Zdroj:

DailyTech


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama