Společnost ZOTAC si připravila dvě nová mini PC ze série ZBOX DVD. Jedná se o modely ID31 a ID31 Plus, která se hodí pro využití coby Home Theatre PC (HTPC). Podobají se již dříve představeným počítačům, které jsou ale vybaveny mechanikami Blu-ray. Můžeme je provozovat samostatně, nebo přimontovat na zadní stranu monitoru. Verze Plus se od základního modelu liší v tom, že je již vybavena 250GB pevným diskem a 1 GB paměti DDR2-800. Obě jsou jinak naprosto stejné a mají ve výbavě procesory Intel Atom D525, grafické řešení NVIDIA ION s 512 MB DDR3, rozhraní HDMI, DVI-I i D-Sub, čtečku karet, eSATA, USB 2.0 i USB 3.0, Gb Ethernet, Wi-Fi 802.11n, 7.1kanálové audio a podporu HDCP. Zdroj: TZ ZOTAC
Společnost ZOTAC si připravila dvě nová mini PC ze série ZBOX DVD. Jedná se o modely ID31 a ID31 Plus, která se hodí pro využití coby Home Theatre PC (HTPC). Podobají se již dříve představeným počítačům, které jsou ale vybaveny mechanikami Blu-ray. Můžeme je provozovat samostatně, nebo přimontovat na zadní stranu monitoru.
	Verze Plus se od základního modelu liší v tom, že je již vybavena 250GB pevným diskem a 1 GB paměti DDR2-800. Obě jsou jinak naprosto stejné a mají ve výbavě procesory Intel Atom D525, grafické řešení NVIDIA ION s 512 MB DDR3, rozhraní HDMI, DVI-I i D-Sub, čtečku karet, eSATA, USB 2.0 i USB 3.0, Gb Ethernet, Wi-Fi 802.11n, 7.1kanálové audio a podporu HDCP.
Zdroj: TZ