Galerie 2
ZOTAC uvede svou vlastní 2GB GeForce GTX 460
Aktualita Grafiky a hry GeForce GeForce 400 (GF100) ZOTAC

ZOTAC uvede svou vlastní 2GB GeForce GTX 460

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost ZOTAC si stejně jako Palit připravuje speciální verzi grafické karty GeForce GTX 460, která bude vybavena upraveným chlazením a 2 GB operační paměti. Ono chlazení Twin Turbo Pro má na svědomí společnost Arctic a je nasnadě, že bude se svými dvěma 92mm ventilátory držet teploty výrazně níže než referenční řešení. Grafický čip se skládá ze 336 CUDA jader, paměťová sběrnice je 256bitová a nechybí podpora 2-way SLI a výstupy DVI, HDMI i DisplayPort. Více podrobností se o této kartě dozvíme až z oficiálního uvedení na trh samotným výrobcem. Zdroj: TCM

Reklama

Společnost ZOTAC si stejně jako Palit připravuje speciální verzi grafické karty GeForce GTX 460, která bude vybavena upraveným chlazením a 2 GB operační paměti. Ono chlazení Twin Turbo Pro má na svědomí společnost Arctic a je nasnadě, že bude se svými dvěma 92mm ventilátory držet teploty výrazně níže než referenční řešení.

ZOTAC uvede svou vlastní 2GB GeForce GTX 460

Grafický čip se skládá ze 336 CUDA jader, paměťová sběrnice je 256bitová a nechybí podpora 2-way SLI a výstupy DVI, HDMI i DisplayPort. Více podrobností se o této kartě dozvíme až z oficiálního uvedení na trh samotným výrobcem.

Zdroj:

TCM


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama