profile-image

lordmystic

Lord Mystic
Registrace 11. 8. 2003
ID 2111638281
Level
0 bodů
Zbývá 100 bodů do dalšího levelu
0 100

Komentáře

Lord Mystic
Lord Mystic
Level Level
20. 2. 2013 10:55

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

zdravím. zrovna vybírám sestavu pro Foto (zpracování RAW Photoshop, AcdSee), Video (Full HD v Sony Vegas, AAE, renderování x264) a také na jednu hru World of Tanks.

Sestava Foto/Video/3D je pro mě ideální, jen jsem tam dal levnější desku GIGABYTE GA-Z77-D3H myslím že by měla stačit. Procesorch, chladič, paměť, grafika i skříň jsou opravdu ideální varianty pro mě ale jediné co mi vrtá hlavou je použitý zdroj pro tuto sestavu.

Bude Seasonic S12II-520 520W opravdu dostačující pro tak výkonnou grafiku i procesor? Jde mi hlavně o to až nechám počítač renderovat video několik hodin nebo když budu hrát WoT na max. detaily několik hodin, aby vše bylo stabilní a zdroj nebyl přetížen. Může mi někdo potvrdit že těch 520W bude stačit? Předem moc díky, hodně mi pomůžete.

Lord Mystic
Lord Mystic
Level Level
4. 12. 2007 15:36

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Richelieu: díky za tip, snad jediné, nevíš zda-li je tato karta Technotrend S2-3650 HDTV-S2 USB+CI kompatibilní s MCE (media centrum od MS)? komukoliv kdo to zkoušel moc díky za info!

Lord Mystic
Lord Mystic
Level Level
8. 9. 2003 15:04

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

No nevim jestli by se tyto disky montovali po 8 do raidu... to se spíš použije pro 8 disků scsi... Ale jinak je velká škoda že jsme se nic zajímavého nedozvěděli. Opravdu by bylo super otestovat disky pořádně, např. nějaké konkrétní úlohy, atd. Na co nějaké fiktivní čísla z "pochybných" testerů. Chtělo by to konkrétní úlohy, kopírování jednoho 700MB souboru :), zatížení při kopírování na více vláknech (jak bylo výše řečeno) a mnoho podobných zajímavých věcí!

Reklama
Reklama