@Jan Vítek
jo to je ta chyba kterou jsem ani nezaznamenal :D vim o ni jen jsem na ni zapomnel protoze jsme ji za rok ani nezaznamenal a to mam a to mam jednu z prvnich desek od msi G65 co se tu prodavala a na ni i7k :) beru ze kdyz bych kupoval nove pc tak si vemu i novou platformu ale urcite bych ji bez zkusenosti nedoporucoval a pockal aspon tyden nez budou testy a deli zkusenosti :)
@Jan Vítek
jak dva roky stara platforma je to rok co se zacla prodavat a problemy ? ja mel jediny problem kdyz jsme to kupoval ze nebyly vsechny obladace ok u vseho ale jinak super vec
osobne bych asi nedoporucoval produkt ktery jeste neni 100% funkcni a bez zkusenosti uzivatelu ne ? osobne jsem pred rokem bral tez a jeste ne vsechny ovladace byly 100% :)