Je to podvod. Před dvěma měsíci jsem zakoupil 3x Office, aktivoval pouze jednou a nyní již aktivovat nelze, klíč je zablokovaný. Při bližším zkoumání toho aktivačního klíče a procesu aktivace jsem zjistil že jde o klíč z MSDN / Visual Studio subscriber programu. To je vývojářský/testovací klíč, který Microsoft přiděluje předplatitelům MSDN výhradně pro dev a test účely, ne pro produkční nasazení.