Že by se serveru TheInquirer dalo věřit každé slovo, to rozhodně nelze říci, ovšem zpráva je to přinejmenším pozoruhodná. Zaměstnanci ATi asi sloučení s AMD nepřežili bez psychické újmy, což se nejspíše podepsalo na výběru krycích názvů pro čipy RV6X0. Čipy se sjednocenými shadery a kompatibilní s DirectX 10, jmenovitě RV610, RV630 a RV660 se mají jmenovat Bum, Shaka a Laka. Dáno za sebe, Bum Shaka Laka máme možnost slyšet spíše na MTV a má vypovídající hodnotu asi jako "Bum, spadnul nám dům". Avšak minimálně se z toho dozvíme (za předpokladu, že nejde o kachnu), že i ve firmě ATi si zachovali smysl pro humor. Zdroj: TheInquirer
Že by se serveru TheInquirer dalo věřit každé slovo, to rozhodně nelze říci, ovšem zpráva je to přinejmenším pozoruhodná. Zaměstnanci ATi asi sloučení s AMD nepřežili bez psychické újmy, což se nejspíše podepsalo na výběru krycích názvů pro čipy RV6X0.
	Čipy se sjednocenými shadery a kompatibilní s DirectX 10, jmenovitě RV610, RV630 a RV660 se mají jmenovat Bum, Shaka a Laka. Dáno za sebe, Bum Shaka Laka máme možnost slyšet spíše na MTV a má vypovídající hodnotu asi jako "Bum, spadnul nám dům". Avšak minimálně se z toho dozvíme (za předpokladu, že nejde o kachnu), že i ve firmě ATi si zachovali smysl pro humor.
Zdroj: