Octek Rhino KT133A-ASP – VIA Apollo KT133A v testu
i Zdroj: Svět hardware
Recenze Ostatní Základní desky Octek
Octek Rhino KT133A-ASP – VIA Apollo KT133A v testu | Kapitola 2
Štěpán Mrázek
Štěpán Mrázek
Seznam kapitol
Octek Rhino KT133A-ASP je základní deska, která je postavená na čipové sadě VIA Apollo KT133A. Ta se od své předchůdkyně vyznačuje oficiální podporou sběrnice 133 MHz (v DDR režimu 266 MHz) pro použití nových procesorů AMD Athlon. Deska samotná je formátu ATX o rozměrech 304 x 220 mm.