Zpět na článek

Diskuze: Raspberry Pi 400: počítač v klávesnici

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

coolipi
coolipi
Level Level
3. 11. 2020 01:20

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jako nejvetsi chybu vidim pouziti obout HDMI portu v micro verzi. Klavesnici ma clovek tendenci popotahovat, aby se mu lepe psalo, nebo treba jen zmenil uhel rukou. A microHDMI neni moc odolny konektor. Mohli tam dat jeden velky a jeden microHDMI a bylo by to univerzalni. Nebo oba velke, motherboard by byl asi sirsi a lehce drazsi.

batmaster
batmaster
Level Level
Operační systém: PC
Procesor: AMD
Grafická karta: NVIDIA
2. 11. 2020 17:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Od nevzhledných blikajících krabic zpátky k počítačům v klávesnici. Jako bylo ZX Spectrum či Amiga. :) ;)

wick0
wick0
Level Level
2. 11. 2020 20:51

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@batmaster Amen :-) este dat na to retro pie + snes ovladace a ide sa :-) pripadne mi na tom fungoval aj dualshox z PS3 cez BT

wrah666
wrah666
Level Level
2. 11. 2020 21:17

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@wick0 Zprovoznit ovladač z PS3 by asi šlo. Ale nějak nechápu smysl. PS3 byl svého času (a ono to není tak dávno) velmi výkonný hardware, zatímco RPI fakt výkonný není. Šance, že by to zvládl emulovat je nevelká. Natož přes dvojitou emulaci. RPI na PC, a na PC puštěný emulátor PSka :)

wick0
wick0
Level Level
2. 11. 2020 21:38

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@wick0 tak som to nemyslel ze emulovat PS3, len ze som pri pouziti Retro Pie na RPI 3 rozbehal PS3 ovladac cez BT. pre niektore hry sa vyzadoval iny ovladac ako SNES co som mal. Jasne ze tam nepojde emulovat PS3, ale zahral som si crasha v emulacii PS1 s tym ovladacom :-)

Reklama
Reklama