Společnost Lenovo si připravila nové firemní desktopy ThinkCentre A70z, které označuje za stolní počítače typu vše v jednom (All in One). Určeny jsou pro malé a střední podniky, ale i velké korporace, přičemž jejich cena začíná na 16490 Kč bez DPH. K tomu Lenovo nabízí 3letou záruku ThinkCentre A70z je vybaven 19palcovým LCD monitorem a má k dispozici radiální stojan pro namontování na zeď. Co se týče hardwarové výbavy, pak ta je založena na platformě Intel s procesory Pentium a Core 2 Duo, takže to s uvedeným výkonem nebude až tak horké. Najdeme v nich až 500GB pevný disk, DVD vypalovačku, šest USB portů a dva integrované reproduktory. Nad monitorem se nachází 1,3Mpix webkamera. Lenovo slibuje nabootování systému za 35 sekund a i jeho rychlejší vypnutí. Nechybí ani nástroje ThinkVantage a vedle nich Power Manager TVT pro snížení spotřeby energie. Výrobce uvádí, že díky tomu dokáže majitel ušetřit na energii kolem 65 dolarů za rok, to oproti předchozím verzím stolnách počíta
Společnost Lenovo si připravila nové firemní desktopy ThinkCentre A70z, které označuje za stolní počítače typu vše v jednom (All in One). Určeny jsou pro malé a střední podniky, ale i velké korporace, přičemž jejich cena začíná na 16490 Kč bez DPH. K tomu Lenovo nabízí 3letou záruku
ThinkCentre A70z je vybaven 19palcovým LCD monitorem a má k dispozici radiální stojan pro namontování na zeď. Co se týče hardwarové výbavy, pak ta je založena na platformě Intel s procesory Pentium a Core 2 Duo, takže to s uvedeným výkonem nebude až tak horké. Najdeme v nich až 500GB pevný disk, DVD vypalovačku, šest USB portů a dva integrované reproduktory. Nad monitorem se nachází 1,3Mpix webkamera.
Lenovo slibuje nabootování systému za 35 sekund a i jeho rychlejší vypnutí. Nechybí ani nástroje ThinkVantage a vedle nich Power Manager TVT pro snížení spotřeby energie. Výrobce uvádí, že díky tomu dokáže majitel ušetřit na energii kolem 65 dolarů za rok, to oproti předchozím verzím stolnách počítačů a monitorů Lenovo.
Zdroj: TZ