Galerie 2
Xilence připravuje nový hi-end procesorový chladič
Aktualita Ostatní Chlazení a skříně Chladiče procesorů Xilence

Xilence připravuje nový hi-end procesorový chladič

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost Xilence se základnou v Německu i v Číně si připravila pro léto (pokud nějaké přijde) nový hi-end procesorový chladič věžovité konstrukce s označením M606. Ten vypadá celkem klasicky se svým 120mm ventilátorem a řadou heatpipe protínajících hliníková žebra. Heatpipe je celkem šest duálních a vycházejí ze základny, již můžeme namontovat na sockety Intel LGA 775, 1156, 1366 a AMD AM2/AM3. Maximální TDP chlazených procesorů může být až 150 W, což v podstatě pokrývá veškeré moderní modely. Ventilátor s červenými žebry je řízen pomocí PWM a dosahuje maximálně 1500 otáček za minutu. V balení se dočkáme také teplovodivé pasty a to vše přijde zatím neznámo kdy za neznámou cenu. Zdroj: TCM

Reklama

Společnost Xilence se základnou v Německu i v Číně si připravila pro léto (pokud nějaké přijde) nový hi-end procesorový chladič věžovité konstrukce s označením M606. Ten vypadá celkem klasicky se svým 120mm ventilátorem a řadou heatpipe protínajících hliníková žebra.

Xilence připravuje nový hi-end procesorový chladič

Heatpipe je celkem šest duálních a vycházejí ze základny, již můžeme namontovat na sockety Intel LGA 775, 1156, 1366 a AMD AM2/AM3. Maximální TDP chlazených procesorů může být až 150 W, což v podstatě pokrývá veškeré moderní modely.

Ventilátor s červenými žebry je řízen pomocí PWM a dosahuje maximálně 1500 otáček za minutu. V balení se dočkáme také teplovodivé pasty a to vše přijde zatím neznámo kdy za neznámou cenu.

Zdroj:

TCM


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama