Chtěl bych se zeptat jak pohodlné bylo delší používání sluchátek. Mám velmi špatnou zkušenost s tímto typem, kdy mě po delší době (2h+) velmi citelně bolí uši. Tlak který vyvíjí podobná sluchátka na uši je nepříjemný. V minulosti jsem zakoupil za pár korun Philips SHP1900, bohužel nemají mikrofon.
Měl jsem tento NTB možnost na vlastní kůži používat cca 10 dnů a děkuji nechci. Oproti levným NTB stejného výrobce je klávesnice naprosto stejná a tragická. Tlačítka oproti "poctive" obstarožní 6230 jsou příšerná (zdvih, pohodlnost psaní atd). FN klávesy nejsou označeny modře jak bývalo dobrým zvykem, takže všechno v jedné barvě. Jak bylo zmíněno výše 1366*768 je opravdu bída, ale na druhou stranu je to low entry Businness model. Osobně bych si vybral raději DELL, nebo Lenovo. Co ovšem všichni výrobci svorně dodržují je množství balastného SW, který je předinstalován.
Docela mi v článku chyběla informace o rychlosti zálohování diskového oddílu. Vím, že třeba v porovnání Norton Ghostem jsou ostaní výrobci opravdoví šneci.
Doufam ze HP zapracuje na ovladacich. Jsou jedny z nehorsich a nejvic problematickych na trhu jak tiskaren tak multifunkci. Nepripada mi ulne normalni instalovat ovladace o velikosti 300 a vice Mb.
IMHO Airlive ma nejlepsi obraz. Podle testu ma nejvetsi ostrost barev a barevne podani. Je sice nejdrazsi, ale velmi kvalitni. Zaver recenze je malinko slabsi predevsim ve k vykonu prave Airlivu 5420
Vzhledove neni uplne idealni, ale je z 1 mm SECC coz je v porovnani s 0,7 poradny rozdil. Mam ted 0,7 a je to jako papir. Nastesti nic nedrnci tak mi to nevadi, ale i tak nechapu vyrobce ze nevyrabi z poradneho materialu. U Case typu eurocase za 1100 to pochopim, ale i spousta drahych case je z levnejsiho plechu.
Tato klávesnice vychazí tvarově z Logitech ELite ktera, nebyla moc kvalitni. Jednak po urcite dobre zacaly drhnout klavesy, tlacitka diky prilis male mezere jsou podstatne nachylnejsi na preklepy. (ted mam S 510 a je to velmi podobne) nehlede na to ze jsem si opravdu nezvykl na to posunuti smerovych sipek a 4 klavesy End, Home, ins, Del, ale urcite se najsou uzivatele, kterym bude vyhovovat
NO podle toho jak se o tom mluvi to bude primo zabezpeceni na urovni jadra OS. Coz bez zdrojaku pujde jen tezko nejak upravit. Nabizi se moznost opravdu ale v risi snu ze by se daly nejak zkombinovat "beta" buildy s RTM verzi ale jak rikam aspi zbozne prani nez realita
Tedy proc ne Vista ? Proc jednoduse proto ze nehodlam travit vecery tim ze chci prehrat nechranene MP3 nebo video a system me nepusti. Kopirovani MP3 uz asi nebde hrozit proto. Pokud nebudu mit vyrazny duvod prechzet na Vistu tak zustanu u XP