@Roob
Prostor pro snižování spotřeby stále existuje. Zde např. jsou zakrytá kola, nejsou zde zpětná zrcátka ani zadní okno. Druhý problém má jednoduché řešení - celá trasa je známá už při objednávce, takže auto, které by ji nezvládlo, nebude přistaveno. A možná někdy v budoucnu, u extrémně dlouhých tras, bude dělat přestávky. Jak pro odpočinek cestujících, tak pro dobití.