@danno
danno Nástupce 3060 to nebude. xx60 řady nemívaly výkon, který by byl srovnatelný s xx80ti nebo xx90 ti předchozí generace. Toto je prostě 4070 ti. 4060 ještě teprve vyjde.
@wrah666
Tak mě udej kremrole. Co uděláte, budete mě perzekuovat a zavřete mě do dolů jako část mojí rodiny, protože poukazuji na zvěrstva ruských zvířat, rudá kremrole? Ty si radši dej pozor. Ty a ostatní kremrole. Nastává nová studená válka a když budete Putinofilové zkoušet nějaké sračky jako např. další únor 1948, tak budou hrátky s vodou a s prknem, už trénuj, jak zadržet dech. Glogloglogloglo.
@wrah666
Kolik mi prasklo žilek ti může být u prdele, nehledě k faktu, že je to stejně reálný sc´énář jako tvoje putlerovské srandapohádky o ruské vojenské technice, kremrolko.
@wrah666
Je, protože se mi z tohoto proruského lidoopa chce zvracet. Kvůli jednomu megalomaniakovi jménem Putler, si to teď tady odesíráme všichni v Evropě a tohle rudé lejno sem chodí trousit své rudé zvratky. Ať zdechne.
@wrah666
Cernakus Ostatně americké jaderné ponorky při cvičení nikdy na hubu nedostaly, jenom ve snech tvého rudého syfilitického mozku. Virginia class unlimited range, pokud tvoje kilo nebo Španěl zrovna pojede na diesel, tak je mnohem hlučnější než Virginia class, která ho nebude mít problém detekovat. Zatímco tvůj rusk´ý šrot bude muset po cca 6 000 km dotankovat a hledat bázi a zdroj paliva, Virginia si pěkně pojede plnou rychlostí, ty pičo podlidská. Ty lemple, kompletně jsi zase dostal na hubu, cernakus retardus. Nezoufej, lano a nejlbližší strom tě vyřeší, lůzo rudá podlidská. Další kompletní výprask pro cernakuse retarduse.
@wrah666
Cernakus ruská, rudá, stupidní kremrole. Stejně patetický tvor jako celá ruská podlidská armáda. Nic neumíš, jsi lidsk´ý odpad, který by nebyl dobrý ani jako pokusný objekt. Zplynovat a nechat sežrat prasatům.
@wrah666
Cernakus Ty jsi proruský debil, imbecilní troll, který tak čerpá svoje pseudopravdy ze zdrojů ala sputnik.ru a aeronet. Detekovat americké ponorky pomocí ruských ponorek, které budou sledovat mrtvolky, co se za ní táhnou? To si spíše pleteš s ruskými sračkoponorkami, kde často dochází k úniku radiace, ty špíno podlidská. Co se týče systému sonarů a elektronického boje, tak Rusové byli a jsou proti USA sto let za opicemi. Do 70. let ani Rusové neznali technologii na snížení kavitačního hluku šroubu. Američani jim říkali Loud Ivans a systémem SOSUS slyšeli Amíci mozgálské opice už od Islandu. Ty nevíš nic o military a už vůbec ne o ponorkách. Američani mají nejlepší jaderné ponorky na světě, které jsou extrémně tiché a z vesmíru nedekovatelné, jsi kompletní debil se svými rudými propagandami. Jediný s kým měli problém byly šv´édské ponorky typu Gotland, které mají sterlingův motor. Cvičení proběhlo proti svazu letadlové lodě Regan, hˇnupe. Ne, proti útočným ponorkám. Ruské kilo jsou kompletní sračka, s minimálním dosahem, která je spíše určena k patrolovaní pobřežních oblastí Ruska. Na ty americk´é ponorky nacházející se tisíce kilometrů od pobřeží Ruska stejně nenarazí a stejně by je odhalili, minimálně po prvním vypálení torpéda, ty rud´ý hňupe s rudým hovnem místo mozku. Americk´e jaderné ponorky jsou nejlepší na světě, lemploide. Detekovat se dali satelitem před 30 lety, pokud pluly blízko hladiny a zanechávaly brázdu. Hňupe retardovaný, americké ponorky se musejí podle jejich protokolů pohybovat minimální hloubce cca 50 m, většinou tak cca 80-150 m. Tam je žádný satelit nezaznamená, ty podlidské hovno. Nehledě k faktu, že oceán je obrovský a ty bys musel vědět kam se dívat, jsi typický ruský podlidksý debil. Americk´é jaderné ponorky mohou operovat několik měsíců, aniž by musely doplnit palivo, trotle. Nijak extrémně hlučné nejsou, jediné, co je dělá ve srovnání s ponorkami typu Gotland hlučnejší, je chladící okruh reaktoru. To je tak jediná nevýhoda. Americké jaderné ponorky by svými Tridenty kompletně rozjebaly Rusko, kdyby Puttlera skutečně napadlo odpálit jadern´é zbraně na něco amerického. I kdyby z amerických měst byly krátery, tak tyto americké ponorky by proměnily Rusko v měsíční krajinu a na tom nic nezměníš, ty kurvo podlidská rudá. Rusové jsi nikdo rudá pičo, na Ukrajině je vidět kompletní dominance z´ápadní zbraňové technologie a to tam ani není to nejelpší, co Američani mají. Ty kurvo rud´á podlidská, měl bys dostat pistolí na prasata a mršinu zpracovat na žr´ádlo pro psy. Kompletně jsi prohr´al, rudá špíno. Chtěl bych slyšet tvůj řev.
@Milan Šurkala
Technologická nadřazenost ve srovnání s americkými souputníky? Půlka jejich ponorek byly nedodělky, úroveň dílenského zpracování ve srovnání s americkými ponorkami tristní. Co se týče systému sonarů a elektronického boje, tak Rusové byli a jsou proti USA sto let za opicemi. Do 70. let ani Rusové neznali technologii na snížení kavitačního hluku šroubu. Američani jim říkali Loud Ivans a systémem SOSUS slyšeli Amíci mozgálské opice už od Islandu. Ty nevíš nic o military a už vůbec ne o ponorkách. Američani mají nejlepší jaderné ponorky na světě, které jsou extrémně tiché a z vesmíru nedekovatelné, jsi kompletní debil se svými rudými propagandami. Jediný s kým měli problém byly šv´édské ponorky typu Gotland, které mají sterlingův motor. Cvičení proběhlo proti svazu letadlové lodě Regan, hˇnupe. Ne, proti útočným ponorkám. Ruské kilo jsou kompletní sračka, s minimálním dosahem, která je spíše určena k patrolovaní pobřežních oblastí Ruska. Na ty americk´é ponorky nacházející se tisíce kilometrů od pobřeží Ruska stejně nenarazí a stejně by je odhalili, minimálně po prvním vypálení torpéda, ty rud´ý hňupe s rudým hovnem místo mozku. Americk´e jaderné ponorky jsou nejlepší na světě, lemploide. Detekovat se dali satelitem před 30 lety, pokud pluly blízko hladiny a zanechávaly brázdu. Hňupe retardovaný, americké ponorky se musejí podle jejich protokolů pohybovat minimální hloubce cca 50 m, většinou tak cca 80-150 m. Tam je žádný satelit nezaznamená, ty podlidské hovno. Nehledě k faktu, že oceán je obrovský a ty bys musel vědět kam se dívat, jsi typický ruský podlidksý debil. Americk´é jaderné ponorky mohou operovat několik měsíců, aniž by musely doplnit palivo, trotle. Nijak extrémně hlučné nejsou, jediné, co je dělá ve srovnání s ponorkami typu Gotland hlučnejší, je chladící okruh reaktoru. To je tak jediná nevýhoda. Americké jaderné ponorky by svými Tridenty kompletně rozjebaly Rusko, kdyby Puttlera skutečně napadlo odpálit jadern´é zbraně na něco amerického. I kdyby z amerických měst byly krátery, tak tyto americké ponorky by proměnily Rusko v měsíční krajinu a na tom nic nezměníš, ty kurvo podlidská rudá. Rusové jsi nikdo rudá pičo, na Ukrajině je vidět kompletní dominance z´ápadní zbraňové technologie a to tam ani není to nejelpší, co Američani mají. Ty kurvo rud´á podlidská, měl bys dostat pistolí na prasata a mršinu zpracovat na žr´ádlo pro psy. Kompletně jsi prohr´al, rudá špíno. Chtěl bych slyšet tvůj řev.
@bison
Bison Zase největší pičoviny z p´era nvidiotského oslobači. Ty jsi nedokončený potrat. O jakém nedokončeném software to mluvíš? Myslíš parazitní myšlení v tvém oslím mozek? Jdi radši šoustat ovce, bačo. Ty bys měl dostat pistolí na prasata a zpracovat tě na žrádlo pro psy.
@Tomcat2
A ty táhni šukat ovce, bačo. Nikdo tu na tebe není zvědavý, nv-čobolo-idiote. To, co on píše se děje i na silných CPU, jsi debil. Polosel zplozený z oslo-bači a ovce. Ty jsi dostal, bl´bá slovenská píčo, miluji tvé slzy, bačo.
@honza1616
Honza1616 Spíše si myslím, že ty jsi vyhrál Darwinovu cenu v kategorii IT na Svet Hardware. 1. Zatím neznáme spotřebu 4080, takže toliko k tvému blbému plku o stejném výkonu na Watt. 2. FSR je obdoba DLSS u AMD, proč by tam nemělo AMD přidat výkon, lemploide. 3. Co je špatného na technologii, která zlepší latenci, nvidiote? ??? 4. Myslím, že jsi kompletní debil, protože v těch nižších třídách půjde hlavně o cenu, takže kdo vyhrál, je jasné, nvidebile.
Suma sumárum, jsi kompletní IT-debil, jediné co umíš, je těžit krypto na tvé 2080Ti, což považuješ za nějaké IT. Jsi nikdo, nic neumíš a nic z tebe nikdy nebude.??? Potlesk tvé debilitě a sni dále. ?? ?? ??
@mirek55
S debily Mirečkova kalibru se nemá cenu bavit, to jsou případy pro psychiatrii. Světhardware je baštou rudých trolů. Miluji jejich skřeky, zatímco Ukrajinci sbíraji Russáky do igelitových pytlů a nové ruské Kanonenfutter fasuje plesnivé kanady, AKčka, co se rozpadají při rozborce, a dokonce makety AK. Lol, zkorumpovaný Putinistán v akci. Bez západu nedovedou vyrobit svoje moderní zbraně, které jsou prošpikované západními elektronickými komponenty, lumpenproletariát. Je např. známo, že jejich T-90 používají francouzské noční vize. Putinistán je kompletně v konci. Co se týče historie SSSRtinistánu, tak doporučuji následující.
Rusko si musí přiznat, že jeho sen o nějak´ém novém sovětském impériu je naprosto nereálný a že jsou korupcí a alkoholem zdevostovaná země, jejíž vojáci bojují v plesnivých kanadách s nedostatkem munice a často fasují makety pušek, jejich technika je několik generací za západní a analýza trosek jejich nejmodernějších zbraní ukázala, že jsou plné západních součástek.
Rusko si musí uvědomit, že jeho podmořské drony Poseidon nic nemění na doktríně MAD, nemluvě o tom, kolik jich mají k dispozici. Kdyby jenom GB odpálila ze svých ponorek polovinu svých ICBM Trident, tak se nad cílovou oblastí v Rusku se bude pohybovat 300 tzv. reentry vehicles, které v náletové fázi dosahují rychlosti MACH 17-20. Rusko nedisponuje žádnou technologii, která by mohla spolehlivě sestřelit objekt pohybující se touto rychlostí. Nemluvě o faktu, že jich tam bude 300 jenom ze strany GB a kdyby se zapojily USA, tak klidně 3 000 a v více. I nejmodernější systémy ABM propojené se superpočítači mají spoustu práce, aby propočítaly dráhu jednoho ICBM na oběžn´é dráze a pokusily se ho zneškodnit tam.
USA, GB má zdroje, které ji umožňují zničit jakýkoliv cíl v Rusku už od období studen´´e války a nic se na tom změnilo.
@mirek55
Mirek55 Jenom blbec ignoruje zvěrstva komunistů, SSSR a podobných špín. Přečti si černou knihu komunismu, Soustroví gulag a pak přijď obdivovat rudá trosko. 1. místo komunismus, SSSR, Čína a potom nic, takže sni dále, rusofilní pizdo.
Ne, debílku, 2 třeba i stomegatunová torpéda by nestačila. Nemluvě o faktu, že USA by na ně odpálily svoje ICBM např. Tridenty ze svých ponorek a najednou by nad ruskem bylo třeba 1000 hlavic, které by v náletové fázi letěly rychlostí Mach 17. Rusové nemají absolutně nic, čím by to mohly zastavit. Jsi kompletní militarty-noob a rudá troska, které se zasekl mozek v roce 1989. Doktrína MAD stále platí a Mireček-blbeček a Putler na tom nic nezmění. Rusko je hnusný špinavý národ prolezlý alkoholem a korupcí, jemuž vládne šílenec. Miluji tvé slzy, rudá lemro.
@Choakinek
Choakinek Rusko si musí přiznat, že jeho sen o nějak´ém novém sovětském impériu je naprosto nereálný a že jsou korupcí a alkoholem zdevostovaná země, jejíž vojáci bojují v plesnivých kanadách s nedostatkem munice a často fasují makety pušek, jejich technika je několik generací za západní a analýza trosek jejich nejmodernějších zbraní ukázala, že jsou plné západních součástek.
Rusko si musí uvědomit, že jeho podmořské drony Poseidon nic nemění na doktríně MAD, nemluvě o tom, kolik jich mají k dispozici. Kdyby jenom GB odpálila ze svých ponorek polovinu svých ICBM Trident, tak se nad cílovou oblastí v Rusku se bude pohybovat 300 tzv. reentry vehicles, které v náletové fázi dosahují rychlosti MACH 17-20. Rusko nedisponuje žádnou technologii, která by mohla spolehlivě sestřelit objekt pohybující se touto rychlostí. Nemluvě o faktu, že jich tam bude 300 jenom ze strany GB a kdyby se zapojily USA, tak klidně 3 000 a v více. I nejmodernější systémy ABM propojené se superpočítači mají spoustu práce, aby propočítaly dráhu jednoho ICBM na oběžn´é dráze a pokusily se ho zneškodnit tam.
USA, GB má zdroje, které ji umožňují zničit jakýkoliv cíl v Rusku už od období studen´´e války a nic se na tom změnilo. Jsi jenom rusofilní putinofil, který ví o vojenství naprosté hovno. Už jenom ta použitá dikce a výrazy typu impérium, dokazují jaká jsi troska, ty military-noobe. Jediný, kdo furt mele o impériu je Putin a jeho nostalgie po SSSR, které hnije na smetišti dějin. Dostal jsi na prdel, rudý noobe.
Stůl? Vždy´t je to dřevotříska? Díval jsem se na videa z jeho jiných testů a používá to i jinde. Pravděpodobně používá k testům dřevotřísková prkna. I ve videu to označil jako "board". Kdyby byl stůl z masivu, tak by to dopadlo jinak. Nádherný příklad vymývání mozků. Co to má jako dokazovat? Hodinky stejně nepřežily a nikdo je už neopraví. Kdyby si vzal hodinky vyrobené z nerezové oceli s quartzovým strojkem, tak by při testu taky prorazily jeho pseudostůl a dost možná to i přežily.
@Vladimír Pilný
Já jsem vždycky myslel, že jsi lidský odpad, a v této diskuzi to jenom dokazuješ. Ty tvé žblepty o pozlátku demokracie mě velmi baví. Má rodina si odesrala tu lidskou tvář socialismu před rokem 1989 na vlastní kůži. Lol, asi se ti stýská po době, kdy jsme stáli frontu na banány, vytírali si prdel záchodovým papírem a čuměli na Ein Kessel Buntes. Jenom pro tvoji informaci, před nástupem komunistů jsme byli světová ekonomika, po jejich odchodu banánová republika, ještě dodnes jsem nedohnali životní úroveň Rakušanů. Vsadím se, že tvému fotrovi doma visí milicionářská uniforma, tak mu ji jdi vyčistit a pak si kup roli zachoďáku a vytři si to rudé hovno, co máš v palici místo mozku. Putin je zločinec, bývalý agent KGB, který se v současnosti dopouští zločinů proti lidskosti a který vyvolal humanitární katastrofu, kterou bude muset řešit a platit celá Evropa.
P. S. Rozluč se s kontem, protože informuji majitele webu a možná tě udám i PČR.
@honza1616
"no je vidět že aspoň někdo je trochu rozumný..." "psal že AMD stáhne ocas a jde potupně k Samsung..." Když se člověk zamyslí nad tvou dikcí, tak si teprve uvědomí, jak obrovské jsi hovado.
@kutil05
Rozpadl si ti SSSR, tak si vymýšlíš nové pohádky, viď? Jenom pro tvoji informaci USA vyhráli studenou válku a zatímco SSSR a Varšavský pakt se rozpadly, tak USA a NATO existují do současnoti. Já jsem tak rád, že jste čoboláci od nás táhli pryč. Vy jste měli vždycky potřebu lézt agresorům do prdele. Za WW2 jste se odtrhli a vyhlásili si vlastní fašisticko-nacistický stát. Jak jste na Čechy žijící na Slovensku řvali:" Češi peší do Prahy!", dnes neradi slyšíte, Dnes by mnozí z vás zase nejradši zahučeli do zadku nějaké rudé pakáži, Jen pro tvoji informaci nejsilnější armádu na světě mají stále USA.
@kutil05
kutil05 "Americká armáda a námořnictvo zvlášť tak nezvládá ani údržbu stávajících plavidel včetně letadlových lodí a jaderných ponorek" Pleteš si americkou armádu s ruskou, soudruhu. Těm po pádu SSSR shnila celá ponorková flotila. Jenom pro tvoji informaci.
Rozpočet armády USA: 1 000 000 000 000 USD
Rozpočet armády Číny: 300 000 000 USD
" A bez možnosti dopravovat vojáky, pozemní techniku a zásoby, když navíc ani nevybojují vzdušnou nadvládu, nemá smysl uvažovat ani o malé lokální válce," Na tuto stupiditu jsi přišel jak soudruhu? Mám ti připomenout 2 války v Iráku? Vzdušnou nadvládu? Amíci rozprášili v posledních 30 letech ve vzduchu všechny, kdo jim přišli do cesty. V konvenční válce je nikdo neporazil. Asi sem zatahuješ Afghanistán. že? Amíci to nikdy nechápali jako válku, jejich prioritou bylo hlavně oddělat Usámu Bin Ládina. Američani neuvažují o útoku na Čínu, ale kdyby se střetla letecta Číny a Amerky mimo území Číny, tak je Amíci rozmrdají. Číňani ani dodnes neumějí vyrobit potřebné proudové motory, ty jim dodávaji Rusové. O rozdílu kvalit výcviku amerických a čínských pilotů ani nebudu psát. Lol, Amíci ani nové modely většiny svých zbraní zavádět nemusejí, protože ve většině oblastí jsou o 2 generace napřed. Číňani mají sice o něco větší loďstvo, ale proti americké NAVY je to z většiny šrot. A v případě "totální" váky mají Amíci obrovskou převahu v nukleární výzbroji. Číňani ani dodnes nemají kloudnou MIRV nukleární výzbroj. Proti americkým Minuteman III nemají absolutně žádnou šanci. Gigante.
@mirek55
Záleželo by, jakou municí by Američany svoje B-52 vyzbrojili. Ono je možno je vyzbrojit i střelami s plochou dráhou letu. Jenomže Američani mají modernější bombardéry, vyspělé raketové zbraně, drony a v případě "totální" války mají převahu v nukleární výzbroji, včetně nosičů.