@Jan Belka
Bohuzel mam pocit ze to bude jako s gpu v dobe covidove a dolu uz to nikdy nespadne ty ceny..Jsem rad ze svoje nakupy ..64GB ddr5 za cca 6000,- ssd 4TB 990pro za asi 2000,- pouzity, t705 2TB za 10k a sn8100 2TB za 6000,- a 4080 super za 27k novou pri vydani...rikal jsem si ze jsem utratil hodne ale kdyz to vidím tak jsem vlastne rad za ty nakupy pri aktualnim vyvoji cen...
@Lukáš Meistner
Ono nema vyznam to cistit az na med...LM tu med naleptava a LM na medi vytvrdne..lepsi je tam zanechat tu "vsaklou" vrstvu a pridat novou a tim oddalit tu absorbci do medi.. Jinak pro bezudrzbove reseni je asi nejlepsi ptm7950..Az premontuji offsetovou montaz na svuj delidovany 7950x tak u toho vyfotim svoji nepatrnou vrstvicku toho ptm..porad vaham s aplikaci LM protoze casem se absorbuje i do niklove vrstvicky na ccd chipech..