Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Honzax2
Honzax2
Level Level
21. 6. 2026 15:57

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Jan Belka Bohuzel mam pocit ze to bude jako s gpu v dobe covidove a dolu uz to nikdy nespadne ty ceny..Jsem rad ze svoje nakupy ..64GB ddr5 za cca 6000,- ssd 4TB 990pro za asi 2000,- pouzity, t705 2TB za 10k a sn8100 2TB za 6000,- a 4080 super za 27k novou pri vydani...rikal jsem si ze jsem utratil hodne ale kdyz to vidím tak jsem vlastne rad za ty nakupy pri aktualnim ​vyvoji cen...

Honzax2
Honzax2
Level Level
23. 4. 2026 16:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Cemada Tam bude mit nejvyssi rada x3d 12jader s x3d na jednom ccd...takze by to teoreticky mohlo byt lepsi...

Honzax2
Honzax2
Level Level
18. 12. 2025 14:54

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@Lukáš Meistner Ono nema vyznam to cistit az na med...LM tu med naleptava a LM na medi vytvrdne..lepsi je tam zanechat tu "vsaklou" vrstvu a pridat novou a tim oddalit tu absorbci do medi..
Jinak pro bezudrzbove reseni je asi nejlepsi ptm7950..Az premontuji offsetovou montaz na svuj delidovany 7950x tak u toho vyfotim svoji nepatrnou vrstvicku toho ptm..porad vaham s aplikaci LM protoze casem se absorbuje i do niklove vrstvicky na ccd chipech..​

Reklama
Reklama