AMD pro hráče vytvořila AMD Fusion, který ukončuje některé aplikace a vypíná některé služby, protože řada hráčů i toto malé navýšení výkonu ocení a při hraní stejně řadu služeb na pozadí nepotřebují.
Už jsem to četl včera na Gamespotu a podivil jsem se - jak může soukromá organizace definovat jaký SW produkt si člověk může zakoupit a který ne...hnus velebnosti.
<i>Dnešní doba je příznivě nakloněna vícejádrovým procesorům z hlediska hardware, ale se softwarovou podporou to již tak dobře nevypadá.</i> Z hlediska hardware je připraven chipset a ostatní podpůrné obvody na základní desce. Z hlediska software by měl být připraven operační systém a aplikace. U aplikací je situace nedostačující, to je pravda, ale operační systémy jsou připraveny dobře, ne?
Ne, já jsem reagoval na "...Crysis je bublina...". To ukáže čas, jestli je nebo není bublina. V každém případě je zajímavé sledovat, jak jde vývoj dopředu. Omlouvám se za OT, klidně bych se vykecal pod článkem, kde se řeší hratelnost her, alespoň tak kvalitně, jako rendering. Ale článků o grafice her je několikanásobně víc :(
Tak sleduji, že se nám diskuse opět zvrhává v debatu Linux vs. Windows. Osobně jsem stále na platformě windows hlavně kvůli hrám, nicméně i kdyby tato potíž odpadla, stál si nemohu zvyknout na prostorově náročné výchozí rozvržení linuxových dialogových oken.
AMD není v koncích, nabízí jen jiné produkty za jiné ceny. Měřítkem úspěšnosti není jen nejlepší produkt, ale umění jej prodat. Bohužel si to někteří z nás nedokáží uvědomit.
Poznámka: "Dvoujádrový procesor Pentium D na frekvenci 3.2 GHz" znamená, že každé z jader pracuje na 3.2 GHz, nikoli to, že každé z jader pracuje na 1.6 GHz. ----
Tolik citace z první strany článku. Je možné někde najít zdroj, který tuto větu potvrzuje?