Zpět na článek

Diskuze: AMD Ryzen 3000: o 15% vyšší IPC a takt až 4,5 GHz?

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

marek12
marek12
Level Level
29. 4. 2019 13:37

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Ak sa uvedené potvrdí, tak to bude pekné zlepšenie pre AMD a ak nastavia aj agresívne ceny, tak budú môcť ďalej po troške získavať trhový podiel. Ale aj pre Intel to bude niečo znamenať a teda prinajmenšom to, že min. ďalší rok /ale možno aj dva/ nemusia byť v strese a s aktuálnou architektúrou, pri aktuálnom výkone a efektivite budú do bežného domáceho PC prostredia stále konkurencieschopní. V oblasti mobilných CPU to má Intel tiež dobre zabetónované, tam si môžu sedieť a nič nerobiť, naopak - zdá sa, že v oblasti veľkých CPU do serverov už pomaly môže začať panika :-)

Tech-boy.lukas
Tech-boy.lukas
Level Level
29. 4. 2019 14:35

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@marek12 no já nevím ale do notebooku se bral vždy intel+amd/nvidia, intel zobrazovadlo tam moho být leda pro plochu,já přepínání nemám tak jedu stále na radeonu. Mám to na práci né na hry. Takže si myslím že i tam by měl intel něco děla jinak mu bude amd svýma apu užírat trh

Pavel Matějka
Pavel Matějka
Level Level
29. 4. 2019 16:32

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@marek12 Ano, budou konkurenceschopní - pokud podstatně zlevní. Ale toho se asi nijak brzo nedočkáme.

XyM
XyM
Level Level
29. 4. 2019 17:59

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

@marek12 Rozhdoně bude větši tlak na Intel, který bude IHMO držet ceny tam kde jsou a doufat, že je to přece AMD, že kdo si to koupí. A z teho plyne, že se snad mainstream probudí a začně taky AMD dávat do sestav, kde ve většině přpadu vidím, že lidi i přes lepší cenovou politiku AMD, volí radši Intel, i když by nakonec dosáhli výkonově stějně jako u Intelu. Snad. :)

Reklama
Reklama