Galerie 2
Apple kvůli iPhone raději pozdrží OS Leopard
Aktualita Ostatní Software OS ostatní Apple

Apple kvůli iPhone raději pozdrží OS Leopard

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost Apple vypustila do světa překvapivou zprávu, podle níž raději pozdrží plánované vypuštění operačního systému s kódovým označením Leopard, aby mohla dodržet termín vydání svého nového telefonu iPhone. "iPhone již prošel několika certifikačními testy a je na cestě ke konečnému uvedení na trh koncem června, jak bylo plánováno. Telefon však bude obsahovat nejpropracovanější systém, jaký byl kdy součástí mobilního zařízení a dodržení termínu tedy bude mít i svou cenu," píše se ve vyjádření firmy. Tou cenou je myšleno odčerpání zdrojů z vývojového týmu pro Mac OS X a to bylo tak rozsáhlé, že v konečném důsledku narušilo práce na novém systému Leopard. OS tedy nebude představen na akci Worldwide Developers Conference začátkem června a i když mají do té doby být všechny části hotovy, Apple nepředpokládá, že by v tu dobu mělo v rukou kvalitní verzi. Datum bylo přesunuto na říjen, avšak vývojářům bylo slíbeno, že v červnu dostanou k dispozici alespoň betaver

Reklama

Společnost Apple vypustila do světa překvapivou zprávu, podle níž raději pozdrží plánované vypuštění operačního systému s kódovým označením Leopard, aby mohla dodržet termín vydání svého nového telefonu iPhone.

"iPhone již prošel několika certifikačními testy a je na cestě ke konečnému uvedení na trh koncem června, jak bylo plánováno. Telefon však bude obsahovat nejpropracovanější systém, jaký byl kdy součástí mobilního zařízení a dodržení termínu tedy bude mít i svou cenu,"

píše se ve vyjádření firmy.

Apple kvůli iPhone raději pozdrží OS Leopard

Tou cenou je myšleno odčerpání zdrojů z vývojového týmu pro Mac OS X a to bylo tak rozsáhlé, že v konečném důsledku narušilo práce na novém systému Leopard. OS tedy nebude představen na akci Worldwide Developers Conference začátkem června a i když mají do té doby být všechny části hotovy, Apple nepředpokládá, že by v tu dobu mělo v rukou kvalitní verzi. Datum bylo přesunuto na říjen, avšak vývojářům bylo slíbeno, že v červnu dostanou k dispozici alespoň betaverzi.

Zdroj:

TG Daily


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama