Společnosti EVGA a Innovatek spojily síly a představily systém kompletně chlazený vodou. Kvůli nákladům sice bude určen pro nadšence, ale aspoň si firmy získají pár bobříků prestiže, o což jde především. Systém zahrnuje kompletně vodně chlazenou základní desku s čipovou sadou nVidia 680i a grafickou kartu nVidia GeForce 8800 GTX, vše samozřejmě od EVGA. Vodní bloky na desce chladí northbridge, southbridge, procesor a také oblast starající se o napájení, což má mít za následek zvýšenou stabilitu při taktování procesoru. Jisté součástky se zde při klasickém chlazení mohou zahřívat až nad hranici 100°C, což bloky od Innovateku snižují na 50 - 60°C. Zájemci si však samozřejmě nemusí kupovat bloky i s komponentami, ale i samotné. Zdroj: TheInquirer
Společnosti EVGA a Innovatek spojily síly a představily systém kompletně chlazený vodou. Kvůli nákladům sice bude určen pro nadšence, ale aspoň si firmy získají pár bobříků prestiže, o což jde především. Systém zahrnuje kompletně vodně chlazenou základní desku s čipovou sadou nVidia 680i a grafickou kartu nVidia GeForce 8800 GTX, vše samozřejmě od EVGA.
	Vodní bloky na desce chladí northbridge, southbridge, procesor a také oblast starající se o napájení, což má mít za následek zvýšenou stabilitu při taktování procesoru. Jisté součástky se zde při klasickém chlazení mohou zahřívat až nad hranici 100°C, což bloky od Innovateku snižují na 50 - 60°C. Zájemci si však samozřejmě nemusí kupovat bloky i s komponentami, ale i samotné.
	Zdroj: