27. září 2005 tomu bylo sedm let, co Google začal své tažení na poli internetových vyhledávačů. Dnes je největším z nich s třikrát obsáhlejším indexem webových stránek než má kterýkoli jiný internetový vyhledávač. Konkurenční Yahoo se sice nedávno chlubil 19,2 miliardami indexovaných stránek oproti 8 miliardám Googlu, nicméně i tak je na tom Google o něco lépe. Podobně jako u mikroprocesorů frekvence není všechno (pro srovnání třeba extrémní příklad AMD Athlon 64 FX-57 s 2,8GHz versus Intel Celeron 2,8GHz se 400MHz FSB), důležité je především prezentování výsledků hledání a technika jejich třídění. Index webových stránek Google se od roku 1998 zvětšil 1000 krát. Zdroj: www.pcpro.co.uk
27. září 2005 tomu bylo sedm let, co Google začal své tažení na poli internetových vyhledávačů. Dnes je největším z nich s třikrát obsáhlejším indexem webových stránek než má kterýkoli jiný internetový vyhledávač.
	Konkurenční Yahoo se sice nedávno chlubil 19,2 miliardami indexovaných stránek oproti 8 miliardám Googlu, nicméně i tak je na tom Google o něco lépe. Podobně jako u mikroprocesorů frekvence není všechno (pro srovnání třeba extrémní příklad AMD Athlon 64 FX-57 s 2,8GHz versus Intel Celeron 2,8GHz se 400MHz FSB), důležité je především prezentování výsledků hledání a technika jejich třídění.
Index webových stránek Google se od roku 1998 zvětšil 1000 krát.
Zdroj: