Společnost Titan Computer včera představila svoji novou chladicí podložku nesoucí název TTC-G6TZ. Tato podložka nabídne čtyři výkonné větráky a rozšiřitelný mechanismus dělá tuto podložku velice flexibilní, neboť pokryje úhlopříčky displejů u notebooků od 12“ až po 20“. Přehřívání notebooků je v současné době žhavé téma, takže společnost počítá s oblibou svého nového produktu. Rozměry této chladící podložky jsou 310 až 400 x 115 x 32 mm a hmotnost 360 g. Samotný větráček má rozměry 60 x 60 x 10 mm, otáčí se rychlostí 2800 otáček za minutu a vydává hluk méně než 26 dBA. Podložka je napájena přímo z USB portu. Spotřeba je 1,95 W a podložka pracuje s napětím 5 V. Dostupnost je stanovena na konec tohoto měsíce, bohužel se ve zprávě nehovoří o ceně. Zdroj: Laptoplogic
Společnost Titan Computer včera představila svoji novou chladicí podložku nesoucí název TTC-G6TZ. Tato podložka nabídne čtyři výkonné větráky a rozšiřitelný mechanismus dělá tuto podložku velice flexibilní, neboť pokryje úhlopříčky displejů u notebooků od 12“ až po 20“. Přehřívání notebooků je v současné době žhavé téma, takže společnost počítá s oblibou svého nového produktu.
Rozměry této chladící podložky jsou 310 až 400 x 115 x 32 mm a hmotnost 360 g. Samotný větráček má rozměry 60 x 60 x 10 mm, otáčí se rychlostí 2800 otáček za minutu a vydává hluk méně než 26 dBA. Podložka je napájena přímo z USB portu. Spotřeba je 1,95 W a podložka pracuje s napětím 5 V. Dostupnost je stanovena na konec tohoto měsíce, bohužel se ve zprávě nehovoří o ceně.
Zdroj: