Galerie 2
RaidSonic uvádí nový Stardom pro 2 pevné disky
Aktualita Ostatní Sítě RaidSonic

RaidSonic uvádí nový Stardom pro 2 pevné disky

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost RaidSonic opět oživuje svou nabídku externích síťových boxů, tentokrát o model Stardom SL3620-2S-LB2. Ten dokáže pojmout celkem dva 3,5" pevné disky typu Serial ATA 150 či 300 a chladit je bude pomocí svého hliníkového těla, ale také s využitím malého ventilátoru na zadním panelu. Box dovoluje konfiguraci disků do polí RAID 0 či 1. V případě mirroringu (RAID 1) je po havárii jednoho z disků a instalaci nového pole automaticky obnoveno, evidentně bez nutnosti zařízení vůbec vypínat (fce hot-swap). Box se připojuje do Ethernetové sítě pomocí 1Gbps portu a přímo na něj můžete také dodatečně připojit USB Flash disk. RaidSonic slibuje kompatibilitu se systémy Windows 2000/XP/Vista, Linuxem a MAC OS od verze 10.26. Vzhledem k povaze zařízení ale samozřejmě není kompatibilita se systémy nijak klíčová. Zdroj: TZ RaidSonic

Reklama

Společnost RaidSonic opět oživuje svou nabídku externích síťových boxů, tentokrát o model Stardom SL3620-2S-LB2. Ten dokáže pojmout celkem dva 3,5" pevné disky typu Serial ATA 150 či 300 a chladit je bude pomocí svého hliníkového těla, ale také s využitím malého ventilátoru na zadním panelu.

RaidSonic uvádí nový Stardom pro 2 pevné disky

Box dovoluje konfiguraci disků do polí RAID 0 či 1. V případě mirroringu (RAID 1) je po havárii jednoho z disků a instalaci nového pole automaticky obnoveno, evidentně bez nutnosti zařízení vůbec vypínat (fce hot-swap). Box se připojuje do Ethernetové sítě pomocí 1Gbps portu a přímo na něj můžete také dodatečně připojit USB Flash disk. RaidSonic slibuje kompatibilitu se systémy Windows 2000/XP/Vista, Linuxem a MAC OS od verze 10.26. Vzhledem k povaze zařízení ale samozřejmě není kompatibilita se systémy nijak klíčová.

Zdroj: TZ

RaidSonic


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama