Galerie 2
Webová kamera pro Sony Playstation 3
i Zdroj: Svět hardware
Aktualita Ostatní Periférie Sony

Webová kamera pro Sony Playstation 3

Marek Štelčík

Společnost Sony v blízké době představí svoji novou kameru, která je primárně určena pro multimediální konzoli PlayStation 3. Nové zařízení pak má zabudované čtyři mikrofony s různými rysy pro rušení šumu a samotná webová kamera potom prý dokáže snímat kvalitně obraz i za špatných světelných podmínek. Rozlišení videa v VGA kvalitě je 640 x 480 pixelů a snímá 60 snímků za vteřinu. Pokud vyberete rozlišení 320 x 240, tak je počet snímků za sekundu dvojnásobný, tedy 120. Kamera s názvem „Eye“ (tedy oko) bude celosvětově dostupná a dodána do prodeje v průběhu tohoto léta. O ceně se však zatím nic neví. Zdroj: laptoplogic

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Odměníme každého! Vyplňte komunitní průzkum a získejte luxusní ceny

Kdo jste, na čem a co hrajete, jaký obsah konzumujete a jaký vztah máte k AI? Věnujte nám pár minut a jako dárek za vyplnění získáte slevu na nákup a šanci získat také další luxusní ceny.

Reklama

Společnost Sony v blízké době představí svoji novou kameru, která je primárně určena pro multimediální konzoli PlayStation 3. Nové zařízení pak má zabudované čtyři mikrofony s různými rysy pro rušení šumu a samotná webová kamera potom prý dokáže snímat kvalitně obraz i za špatných světelných podmínek. Rozlišení videa v VGA kvalitě je 640 x 480 pixelů a snímá 60 snímků za vteřinu.

Webová kamera pro Sony Playstation 3

Pokud vyberete rozlišení 320 x 240, tak je počet snímků za sekundu dvojnásobný, tedy 120. Kamera s názvem „Eye“ (tedy oko) bude celosvětově dostupná a dodána do prodeje v průběhu tohoto léta. O ceně se však zatím nic neví.

Zdroj:

laptoplogic


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Rychlé přihlášení přes:

Reklama
Reklama
Reklama