Komentáře

Aldy
Aldy
Level Level
10. 3. 2006 12:44

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Cituji: "Pozn.: S novým chipsetem ATi CrossFire Xpress 3200 nejsou Master karty nutné ani při použití Radeonů X1800 a X1900"

Můžete sem hodit nějaký link, kterým byste podpořil toto tvrzení? Já se snažil něco najít, ale i na ofic. stránkách o CF nic takového není. Předem díky

Aldy
Aldy
Level Level
28. 2. 2006 09:49

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Jsem jediný komu to připadá nelogické? Pokud by to byla pravda, je přeci luxus vynechat jednu záznamovou stranu plotny, ne?!

Aldy
Aldy
Level Level
16. 11. 2004 19:52

Komentáře tohoto uživatele máš zablokované.

Tohle k GT nepatří, ale v článku mě zaujala věta: "Použitý operační systém byl Windows XP Professional Service Pack 2, dále jsem nainstaloval DirectX 9.0c ...."
Ono to jde?? Já se nedávno pokoušel přeinstalovat Directy a ověřil jsem si, že po instalaci SP2 tam ty Directy již nějaké devítkové bez "C" jsou. Čili to již nedovolí jakoukoliv instalaci přes tyto. Jak postupujete při instalaci DX9.0c? Dík. Jo ten SP2 je redistrib. verze 260MB.

Reklama
Reklama