Galerie 2
Dell nabídne u vybraných modelů Latitude 32GB SSD
Aktualita Ostatní Mobilní zařízení Notebooky Dell

Dell nabídne u vybraných modelů Latitude 32GB SSD

Marek Štelčík

Společnost Dell dnes oznámila, že hodlá k vybraným notebookům série Latitude dodávat SSD disky. Konkrétně se bude jednat o modely Latitude D420 a Latitude D620. Využity pak budou 1,8“ SSD disky SanDisk UATA 5000, které byly představené v lednu tohoto roku. Ty pak nabídnou technologii TrueFFS flash management a dále rychlost čtení 62MB/s a přístupová doba je potom 0,12ms. Výkon by se měl dle společnosti zvýšit až o 23% a doba bootování snížit až o 34%. Za samotný disk si pak společnost Dell naúčtuje zhruba 550 amerických dolarů. Je to tak další významný krok u společnosti Dell a nutno dodat, že změny a novinky byly zapotřebí, neboť již ve včerejší zprávě jste mohli vidět, že Dell mírně zaostává a společnost HP zvýšila za první čtvrtletí tohoto roku náskok v podílu na trhu. Zdroj: dailytech

Reklama

Společnost Dell dnes oznámila, že hodlá k vybraným notebookům série Latitude dodávat SSD disky. Konkrétně se bude jednat o modely Latitude D420 a Latitude D620. Využity pak budou 1,8“ SSD disky SanDisk UATA 5000, které byly představené v lednu tohoto roku. Ty pak nabídnou technologii TrueFFS flash management a dále rychlost čtení 62MB/s a přístupová doba je potom 0,12ms. Výkon by se měl dle společnosti zvýšit až o 23% a doba bootování snížit až o 34%.

Dell nabídne u vybraných modelů Latitude 32GB SSD

Za samotný disk si pak společnost Dell naúčtuje zhruba 550 amerických dolarů. Je to tak další významný krok u společnosti Dell a nutno dodat, že změny a novinky byly zapotřebí, neboť již ve včerejší zprávě jste mohli vidět, že Dell mírně zaostává a společnost HP zvýšila za první čtvrtletí tohoto roku náskok v podílu na trhu.

Zdroj:

dailytech


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama