Ericsson demonstroval schopnosti sítí třetí generace
Aktualita Ostatní Mobilní zařízení Ericsson

Ericsson demonstroval schopnosti sítí třetí generace

Pavel Bureš

Pavel Bureš

Ericsson Mobile Platforms oznámil nový milník ve vývoji sítí 3G (třetí generace), když předvedl videokonferenci při rychlosti 64 kbps. Byla použita technologie umožňující zobrazování 15ti snímků za vteřinu mezi dvěma terminály. Společnost nyní nabízí řešení pro videopřenosy pomocí spojení sítí WCDMA a GSM. Příkon použitých mobilních "telefonů" je takřka srovnatelný s nejvybavenějšími mobily dneška, jak je známe my, Evropané. Tato ukázka naznačuje možný vývoj ve službách pro sítě třetí generace - spojení WCDMA a GSM sítí. Pan Tord Wingren, prezident Ericsson Mobile Platforms, řekl: “Ukázka mobilních video přenosů na dualmodové platformě je klíčový milník pro náš vývoj a zdůvěryhodnění UMTS průmyslu i pro vytváření služeb a produktů ve shodě s očekáváním trhu. Potřeba mobilních přenosů obrazu v první řadě zahrnuje situace, kdy lze danou skutečnost vyjádřit lépe a jinak nežli slovy.” Během minulého roku Ericsson Mobile Platforms shodně dokázaly vývoj 3G sítí

Reklama

Ericsson Mobile Platforms oznámil nový milník ve vývoji sítí 3G (třetí generace), když předvedl videokonferenci při rychlosti 64 kbps. Byla použita technologie umožňující zobrazování 15ti snímků za vteřinu mezi dvěma terminály. Společnost nyní nabízí řešení pro videopřenosy pomocí spojení sítí WCDMA a GSM.

Příkon použitých mobilních "telefonů" je takřka srovnatelný s nejvybavenějšími mobily dneška, jak je známe my, Evropané.

Tato ukázka naznačuje možný vývoj ve službách pro sítě třetí generace - spojení WCDMA a GSM sítí.

Pan Tord Wingren, prezident Ericsson Mobile Platforms, řekl: “Ukázka mobilních video přenosů na dualmodové platformě je klíčový milník pro náš vývoj a zdůvěryhodnění UMTS průmyslu i pro vytváření služeb a produktů ve shodě s očekáváním trhu. Potřeba mobilních přenosů obrazu v první řadě zahrnuje situace, kdy lze danou skutečnost vyjádřit lépe a jinak nežli slovy.”

Během minulého roku Ericsson Mobile Platforms shodně dokázaly vývoj 3G sítí demonstrací WCDMA hlasových a datových přenosů. Během 3GSM kongresu v Cannes se Ericsson soustředí na ukázky plně funkční videokonference.


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama