Společnost Intel představila nový SSD s modelovým číslem Z-P140. Novinka bude dostupná v kapacitách 2GB a 4GB. Nový PATA SSD disk se zároveň pyšní velice malými rozměry a patří k nejmenším zařízením ve své kategorii. Novinka se má primárně používat v ručních zařízeních, dodává sama společnost Intel. Dodává taktéž přenosové rychlosti, které pro čtení činní 40MB/s a pro zápis 30MB/s. Optimalizace je pro mobilní platformu Intel Menlow a další počítače společnosti Intel. Počítá se s rozšiřitelností až na kapacitu 16 GB. Spotřeba během práce je 300 mW a během režimu spánku 1,1 mW. Zdroj: Laptoplogic
Co je RTX AI
Web Světhardware.cz přináší velký přehled o NVIDIA RTX AI ve vašem počítači a popisuje spolehlivou a bezpečnou cestu, jak si na svém počítači vytvořit lokální umělou inteligenci.
Společnost Intel představila nový SSD s modelovým číslem Z-P140. Novinka bude dostupná v kapacitách 2GB a 4GB. Nový PATA SSD disk se zároveň pyšní velice malými rozměry a patří k nejmenším zařízením ve své kategorii.
Novinka se má primárně používat v ručních zařízeních, dodává sama společnost Intel. Dodává taktéž přenosové rychlosti, které pro čtení činní 40MB/s a pro zápis 30MB/s. Optimalizace je pro mobilní platformu Intel Menlow a další počítače společnosti Intel. Počítá se s rozšiřitelností až na kapacitu 16 GB. Spotřeba během práce je 300 mW a během režimu spánku 1,1 mW.
Zdroj: