Galerie 2
OCZ Technology a PC Power & Cooling přichází s ESA - Enthusiast System Architecture
Aktualita Ostatní Zdroje PC Power & Cooling OCZ

OCZ Technology a PC Power & Cooling přichází s ESA - Enthusiast System Architecture

Jan Vítek

Jan Vítek

Společnost OCZ Technology a jí vlastněná firma PC Power & Cooling oznámily, že přicházejí s otevřeným standardem ESA - Enthusiast System Architecture. Jedná se o iniciativu, která má nadšencům v reálném čase poskytnout softwarovou kontrolu nad jejich systémy. OCZ na ESA bude úzce spolupracovat i se společností NVIDIA. Že je zainteresována firma PC Power & Cooling, tak je zřejmé, že se bude jednat především o napájecí zdroje. Ty budou certifikovány jako ESA a přijdou s podporou monitorování teplot, proudu a napětí. Uživatelé by měli do rukou dostat i další nástroje, s nimiž bude možné si vyladit systém podle vlastních požadavků co se týče charakteristiky napájení. A také zde bude nástroj pro diagnostiku systému, díky němuž půjdou odhalovat poruchy. Zdroje pro komunikaci se systémem využijí USB 2.0 rozhraní, přes které se připojí na základní desku. První ESA zdroje jsou navrhnuty pro spolupráci s platformou NVIDIA nForce 780i SLI a budou k dispozici již v tomto měsíci. Zdroj: OC

Reklama

Společnost OCZ Technology a jí vlastněná firma PC Power & Cooling oznámily, že přicházejí s otevřeným standardem ESA - Enthusiast System Architecture. Jedná se o iniciativu, která má nadšencům v reálném čase poskytnout softwarovou kontrolu nad jejich systémy. OCZ na ESA bude úzce spolupracovat i se společností NVIDIA.

OCZ Technology a PC Power & Cooling přichází s ESA - Enthusiast System Architecture

Že je zainteresována firma PC Power & Cooling, tak je zřejmé, že se bude jednat především o napájecí zdroje. Ty budou certifikovány jako ESA a přijdou s podporou monitorování teplot, proudu a napětí. Uživatelé by měli do rukou dostat i další nástroje, s nimiž bude možné si vyladit systém podle vlastních požadavků co se týče charakteristiky napájení. A také zde bude nástroj pro diagnostiku systému, díky němuž půjdou odhalovat poruchy. Zdroje pro komunikaci se systémem využijí USB 2.0 rozhraní, přes které se připojí na základní desku. První ESA zdroje jsou navrhnuty pro spolupráci s platformou NVIDIA nForce 780i SLI a budou k dispozici již v tomto měsíci.

Zdroj:

OCZ Technology


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama