Galerie 2
Peek - Konkurence pro Blackberry?
Aktualita Ostatní Mobilní zařízení Ostatní zařízení PDA přístroje Peek

Peek - Konkurence pro Blackberry?

Pavel Bureš

Pavel Bureš

Způsobů, jak na cestách přistupovat k elektronické poště, je mnoho. Někteří s sebou neustále nosí svůj notebook a mobil s připojením k Internetu, jiní zase sází na smartphone s e-mailovým klientem či třeba na přístroje Blackberry, u kterých je práce s elektronickou poštou jednou z hlavních funkcí. Během podzimu by se na trhu měl objevit přístroj Peek. Co se vzhledu týče, vypadá Peek jako běžný smartphone s QWERTY klávesnicí. Překvapením však je, že v přístroji nenajdete žádný operační systém, jedná se totiž o zařízení výhradně pro přístup k vaší elektronické poště. Výrobce sice zatím nezveřejnil další podrobnosti, doufejme ale, že tento mobile s QWERTY klávesnicí a displejem v landscape režimu nabídne kromě e-mailu také další základní funkce (budík, jednoduchý kalendář). V současné době není známa cena přístroje, takže je těžko soudit, zda a do jaké míry bude Peek konkurenceschopný. Zdroj: Peek

Reklama

Způsobů, jak na cestách přistupovat k elektronické poště, je mnoho. Někteří s sebou neustále nosí svůj notebook a mobil s připojením k Internetu, jiní zase sází na smartphone s e-mailovým klientem či třeba na přístroje Blackberry, u kterých je práce s elektronickou poštou jednou z hlavních funkcí.

Peek - Konkurence pro Blackberry?

Během podzimu by se na trhu měl objevit přístroj Peek. Co se vzhledu týče, vypadá Peek jako běžný smartphone s QWERTY klávesnicí. Překvapením však je, že v přístroji nenajdete žádný operační systém, jedná se totiž o zařízení výhradně pro přístup k vaší elektronické poště. Výrobce sice zatím nezveřejnil další podrobnosti, doufejme ale, že tento mobile s QWERTY klávesnicí a displejem v landscape režimu nabídne kromě e-mailu také další základní funkce (budík, jednoduchý kalendář). V současné době není známa cena přístroje, takže je těžko soudit, zda a do jaké míry bude Peek konkurenceschopný.

Zdroj:

Peek


Reklama
Reklama

Komentáře

Nejsi přihlášený(á)

Pro psaní a hodnocení komentářů se prosím přihlas ke svému účtu nebo si jej vytvoř.

Reklama
Reklama